Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Rybnika X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Rybnika

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Odcinek po odcinku

Rusza kolejny etap budowy obwodnicy miasta Rybnika. 11 sierpnia władze miastapodpisały z firmą Polimex Mostostal Siedlce kontrakt na realizację tejinwestycji. Wartość prac wyniesie ponad 6,8 mln zł.

 

Pierwsze prace przy budowie obwodnicy Rybnika jeszcze w maju

Podpisano umowę na budowę Obwodnicy Północnej Miasta Rybnika naodcinku od ul. Budowlanych do ronda na skrzyżowaniu ul. Rudzkiej iPodmiejskiej. Pierwsze prace ruszą najpóźniej za dwa tygodnie.Inwestycja warta prawie 12,7 mln zł uzyskała dofinansowanie z UniiEuropejskiej. Obwodnica północna powinna zostać ukończona do końcapaździernika przyszłego roku.

 

Przebudowa Żorskiej w Rybniku to dopiero początek

Od przebudowy ul. Żorskiej w Rybniku rozpocznie się realizacja projektupolegającego na usprawnieniu ruchu tranzytowego w Subregionie Zachodnim ibudowie obwodnic w Rybniku i Żorach wraz z modernizacją DW 935. PrzebudowaŻorskiej potrwa aż dwa lata i wyniesie około 30 mln zł.

 

Rybnik bogaty w ronda

Rybnik planuje budowę sześciu nowych rond. Obecnie działa ich w mieścietrzydzieści. Duża liczba rond w mieście to przemyślane rozwiązaniezapewniające bezpieczeństwo.

 

Wiadukt i obwodnica w Rybniku juz dla kierowców

Dobre wieści dla kierowców: otwarty został nowy wiadukt na ul.Gliwickiej (DK 78) i można już jeździć nową obwodnicą w Rybniku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Rybnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019