Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Sanoka X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Sanoka

Spróbuj też wyszukać: sanok

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Przetargi na obwodnice mogą ruszać

Nowy, przyjęty przez rząd, załacznik nr 6 rozszerzejący "Program BudowyDróg Krajowych na lata 2011-2015" objął budowę 12 nowych obwodnicmiast. Dzięki temu będzie możliwe ogłoszenie przetargów na obwodniceo łącznej długości 150 km. Będą one realizowane w nowej perspektywiefinansowej 2014-2020.

 

Coraz dłuższa lista priorytetowych inwestycji drogowych

W najbliższym czasie zostaną ogłoszone przetargi na budowę kolejnychkilometrów autostrad i dróg ekspresowych. Rząd zaakceptowałbowiem zmiany w załączniku nr 5 do programu budowy dróg krajowych nalata 2011-2015 i poszerzył listę priorytetowych inwestycji. Dało to zieloneświatło dla budowy około 575 km nowych dróg w tym odcinka autostradyA1 na Śląsku.

 

Coraz bliżej obwodnicy Sanoka

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA podpisano umowę na wykonanie koncepcjiprogramowej obwodnicy Sanoka w ciągu DK28 wraz z infrastrukturą techniczną,budowlami i urządzeniami budowlanymi.  Obwodnica będzie miała blisko 7km.

 

Obwodnica Sanoka czeka na wykonawcę

Przetarg na realizację 7-kilometrowej obwodnicy Sanoka w ciągu drogi krajowejnr 28 ogłosił rzeszowski oddział GDDKiA. To już trzecia inwestycja naPodkarpaciu, której realizacja przewidziana jest w ramach nowejperspektywy finansowej UE 2014-2020.

 

Obwodnica Sanoka z decyzją środowiskową

Wykonany został kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy Sanoka. Jest jużdecyzja środowiskowa dla tej inwestycji.

 

Ruszył drugi etap przetargu na obwodnicę Sanoka

Rzeszowski oddział GDDKiA zaprosił osiemnastu wykonawców do drugiegoetapu postępowania przetargowego na wybudowanie obwodnicy Sanoka.

 

Poznaliśmy firmy zainteresowane budową obwodnicy Sanoka

W ciągu drogi DK28 ma powstać obwodnica Sanoka. Znamy już firmy,które są zainteresowane inwestycją i chcą wybudować drogę.Wykonawca zostanie wybrany spośród dziewięciu kandydatów.

 

Znamy wykonawcę obwodnicy Sanoka

140 mln złotych, tyle ma kosztować budowa obwodnicy Sanoka w ciągu drogi nr28. Właśnie wybrano najkorzystniejszą ofertę  na projekt i budowę, która ma zastać ukończona przed końcem dekady.

 

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Sanoka

Podpisana umowa na budowę obwodnicy Sanoka zakłada zakończenie prac w 2019roku. Sprawdź, które firmy wybudują nową drogę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Sanoka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019