Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Skawiny X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Skawiny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Skawina czeka na dotację

Obwodnica Skawiny to najważniejsza i od dawna oczekiwana inwestycja, którabędzie mieć znaczący wpływ na rozwój gminy. Gmina, która sama nie jest wstanie udźwignąć całej inwestycje oszacowanej na ponad 100 mln zł, ma dużeszanse na dofinansowanie z programów unijnych. Wniosek o dotację zostałzłożony w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Małopolskiego i wysoko ocenionyprzez ekspertów.

 

Priorytetowa budowa obwodnic

Jednym z najważniejszych priorytetów dla małopolskich drogowcówna najbliższe lata jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego z miast. W ciągukilku lat planowana jest budowa obwodnic prawie 30 małopolskich miejscowości.

 

Blokada DK 44 - walczą o obwodnicę Skawiny

Mimo obietnic i planów do dzisiaj nie ruszyła budowa obwodnicy Skawiny.Co gorsza nie wiadomo kiedy inwestycja będzie realizowana, bo nie mapieniędzy. W celu zmuszenia władz państwa, by wywiązały się z umowy z 2007r., zawartej pomiędzy Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, awładzami gminy w sprawie budowy obwodnicy centrum miasta zawiązał sięKomitet Protestacyjny Miasta Skawina – Obwodnica Skawiny. Brak tej drogizahamuje, a nawet cofnie rozwój Skawiny na wiele lat - alarmująmieszkańcy, samorządowcy i przedsiębiorcy.

 

W nowym roku ruszą prace przy obwodnicy Skawiny

Niebawem ruszą prace przy budowie obwodnicy Skawiny. Zarząd WojewództwaMałopolskiego zadecydował o sfinansowaniu budowy obwodnicy.

 

Dofinansowanie na budowę obwodnicy Skawiny

Gmina Skawina otrzyma 37,6 mln zł dofinansowania do budowy obwodnicy Skawiny.Pieniądze na inwestycję zostaną zarezerwowane w Małopolskim RegionalnymProgramie Operacyjnym 2007 – 2013.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Skawiny

Ruszyła budowa obwodnicy Skawiny. To przedsięwzięcie o kluczowym znaczeniudla mieszkańców, usprawniające układ komunikacyjny wMałopolsce.  Prace obejmą budowę II i III odcinka obwodnicy Skawiny

 

Konsultacje dla kolejnych etapów obwodnicy Skawiny

W najbliższym czasie odbędą się w Skawinie konsultacje społeczne dotyczącekolejnego etapu budowy obwodnicy Skawiny.

 

Most w Skawinie od poniedziałku nieprzejezdny

W najbliższy poniedziałek (11 maja br.) od godziny 8 rano remontowany most wSkawinie w ciągu drogi krajowej nr 44 zostanie wyłączony z ruchu kołowego.Kierowcy będą musieli jeździć objazdem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Skawiny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019