Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Stawisk X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Stawisk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Decyzja środowiskowa dla pierwszej obwodnicy na S 61 Via Baltica

Zgodnie z harmonogramem przygotowań do budowy tzw. małych obwodnic na S 61,GDDKiA uzyskała decyzję o uwarunkowaniach środowiskowych dla planowanejobwodnicy Szczuczyna. Pod koniec miesiąca spodziewana jest taka sama decyzjadla obwodnicy Stawisk. Rozpoczęcie budowy obwodnic Szczuczyna i Stawiskplanowane jest wiosną 2012.

 

Obwodnice Stawisk i Szczuczyna na start

Decyzje środowiskowe wydane dla obwodnic Stawisk i Szczuczyna stały sięostateczne. To oznacza, że nie było odwołań, a przygotowania do rozpoczęciarealizacji pierwszych inwestycji na trasie planowanej S61 idą pełną parą– podkreśla GDDKiA. Obwodnice Stawisk i Szczuczyna sąwspółfinansowane w ramach Programu Operacyjnego Rozwój PolskiWschodniej i mają być realizowane w latach 2012-2013.

 

Nowe obwodnice na Podlasiu za 3 lata

Do wojewody podlaskiego trafiły wnioski białostockiego oddziału GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o zezwolenie na budowę obwodnicStawisk i Szczuczyna w ciagu drogi krajowej nr 61. Według rządowego planubudowy dróg i autostrad  inwestycje mają się rozpocząć przedrokiem 2013.

 

Ruszyły przetargi dla S 61 obwodnic Stawisk i Szczuczyna

Ruszyły przetargi na wyłonienie wykonawców obwodnicy Stawisk orazobwodnicy Szczuczyna - obie w ciągu planowanej drogi ekspresowej S 61(Ostrów Mazowiecka – Łomża – Szczuczyn – Raczki– Suwałki – Budzisko).

 

Ponad 98 mln za obwodnice Stawisk

Otwarto oferty w przetargu na wybór wykonawcy obwodnicy Stawisk w ciagudrogi ekspresowej S61. Za budowę 6,5 km obwodnicy Stawisk wykonawcy chcą conajmniej 98,5 mln złotych.

 

Małe obwodnice na S61 z unijnym dofinansowaniem

Obwodnice Stawisk i Szczuczyna mają zapewnione unijne dofinansowanie –maksymalnie na poziomie odpowiednio: 34,2 mln zł. i 35,4 mln. zł. Oba odcinkipowstaną w ciągu planowanej drogi ekspresowej S 61, w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

 

Lada dzień ruszą prace przy budowie S61

W sierpniu rusza realizacja kolejnej inwestycji drogowej na Podlasiu – 6,5kilometrowej obwodnicy Stawisk, w ciągu planowanej drogi ekspresowej S 61.Wykonawca -  Budimex ma 15 miesięcy na wykonanie drogi, od chwilirozpoczęcia prac. Dostanie za to 122,7 mln. zł.

 

Powstaje Via Baltica

Podpisano umowę z wykonawcą obwodnicy Szczuczyna, a wykonawca obwodnicyStawisk rozpoczął budowę w ubiegłym tygodniu. Budowa obwodnicy Szczuczynaruszy w ciągu miesiąca – informuje Rafał Malinowski, rzecznik GDDKiA wBiałymstoku. Obie drogi są elementem międzynarodowej trasy Via Baltica.Powstają dzięki dofinansowaniu Programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Nowa obwodnica Stawisk na Podlasiu

Kierowcy mogą  korzystać z obwodnicy Stawisk na Podlasiu, w ciąguplanowanej drogi ekspresowej S61  Łomża - Augustów - Budzisko.Dzięki niej ruch tranzytowy z Litwy w stronę Warszawy zostanie wyprowadzony zcentrum tej miejscowości, przez którą trzy lata temu (GPR 2010)przejeżdżało 8600 pojazdów (średnio na dobę).

 

Dokumentacja dla S61 w przygotowaniu

GDDKiA oddział w Białymstoku ogłosił przetarg na opracowanie tzw. koncepcjiprogramowej dla drogi ekspresowej S61 od Ostrowi Mazowieckiej do Szczuczyna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Stawisk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019