Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Strykowa X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Strykowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Powstanie obwodnica Strykowa

Podpisano kontrakt na budowę obwodnicy Strykowa, w uroczystości uczestniczyłaWojewoda Łódzki Helena Pietraszkiewicz. Powstanie 4,6-kilometrowa drogaposiadająca wszystkie parametry autostrady.

 

Obwodnica Strykowa otwarta

Prawie 5-kilometrowa autostradowa obwodnica Strykowa (StrykówI-Stryków II) została oddana do ruchu dziś, w poniedziałek 22 grudnia.Obwodnica zwana by-passem strykowskim ma umożliwić wyprowadzenieciężarówek z autostrady A2 poza miasto.

 

Na dobry początek przed obwodnicą Strykowa

Jeszcze przed zimą zostaną wykonane pierwsze prace modernizacyjne nałódzkiej drodze wojewódzkiej 708 (odcinek Niesułków– Brzeziny). To dopiero przygrywka do większego przedsięwzięcia na tejdrodze jak np. budowa obwodnicy Strykowa. Kolejne etapy rozbudowy DW 708 będąjuż finansowane ze środków unijnych.

 

Droga 708 będzie jak nowa

Droga wojewódzka 708 (woj. łódzkie) zostanie w pełnizmodernizowana. Wartość podpisanej umowy na prace budowlane na odcinkach:Warszyce – Stryków, obwodnica Strykowa, Stryków –Niesułków to 69,7 mln zł. Prawie 20 km odcinek gotowy będzie do 2012roku. Droga ta stanowi północo-wschodnią obwodnicę aglomeracjiłódzkiej. Jest też trasą dojazdową do autostrady A2 i planowanej A1.

 

Powstaje obwodnica Strykowa

Trwają rozpoczęte w marcu tego roku prace przy budowie obwodnicy miastaStryków (woj. łódzkie). Usunięto już warstwę ziemi urodzajnej(humusu), wykonano korytowanie drogi i rozpoczęto układanie materacygeowłókniny i geosiatki, wzmacniających dolne warstwy nawierzchni.Trwają roboty melioracyjne.

 

Wątek na forum: Powstaje obwodnica Strykowa

PO CO TAM OBWODNICA JAK TAM 2 AUTOSTRADY BĘDĄ?NA RAZIE JEST DUŻY RUCH ALE JAK ZBUDUJĄ A1 I A2 TO CHYBA POZA MIEJSCOWYMI NIKT TAM NIE BEDZIE JEŹDZIŁ?CHYBA ŻE O CZYMŚ NIE WIEM, ALE MYSLE ZE SA WAŻNIEJSZE ~A PO CO?

 

Trwają prace na drodze nr 708, powstaje obwodnica Strykowa

Po zimowej przerwie wznawiane są prace na modernizowanych odcinkach drógwojewódzkich, w tym na drodze nr 708.

 

Można korzystać z ronda na obwodnicy Strykowa

Są już efekty rozpoczętej z końcem marca budowy ronda łączącegoobwodnicę Strykowa z krajową „czternastką”. Oddano do użytku obapasy ruchu.

 

Nowa obwodnica Strykowa

W Strykowie oddano do użytkowania nową obwodnicę miasta, biegnącą w ciągudrogi wojewódzkiej nr 708. W ten sposób zakończono ostatni etapprzy realizacji największej inwestycji drogowej WojewództwaŁódzkiego.

 

Stryków ? miasto po drodze

Stryków, niewielkie miasteczko w województwie łódzkim, wostatnim czasie zyskało na znaczeniu. Głównie dzięki temu, żekrzyżują się tu główne drogi – autostrada A1 i autostrada A2.Dodatkowo w ostatnich dniach otwarto obwodnicę Strykowa w ciągu drogiwojewódzkiej nr 708. Dzięki temu niemal „wszystkie drogi prowadządo Strykowa”, a miasto rozkwita.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Strykowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019