Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Szczawna X

Zdroju X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Szczawna Zdroju

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wałbrzych chce obwodnicy zachodniej

Wałbrzych stara się o budowę zachodniego odcinka obwodnicy miasta,która pozwoli na skomunikowanie z pzryszłą drogą ekspresową S3Legnica–Lubawka.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Rusza obwodnica Szczawna Zdroju

Rozpoczyna się budowa nowej drogi wojewódzkiej – kolejnego odcinkapołączenia Wałbrzycha z projektowaną drogą szybkiego ruchu S-3 zjednoczesnym obejściem Szczawna Zdroju.

 

Wątek na forum: Rusza obwodnica Szczawna Zdroju

Przecież S3 nie będzie miała w poblizu Wałbrzycha żadnego zjazdu, jedynie w odległości około 20-30km czyli węzeł Ptaszków lub Bolków ~alex

 

Trzy warianty obwodnicy Szczawna Zdroju i Wałbrzycha

Przedstawiciele Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu orazbiura projektowego Lafrentz Polska Sp. z o. o. przeprowadzili spotkaniainformacyjne z mieszkańcami i władzami samorządowymi Wałbrzycha i SzczawnaZdroju. Tematem spotkań było przedstawienie wariantów przebieguprzyszłej drogi, która będzie stanowić kontynuację zrealizowanejczęści obwodnicy Szczawna Zdrój.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Szczawna Zdroju".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019