Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Szczuczyna X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Szczuczyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Decyzja środowiskowa dla pierwszej obwodnicy na S 61 Via Baltica

Zgodnie z harmonogramem przygotowań do budowy tzw. małych obwodnic na S 61,GDDKiA uzyskała decyzję o uwarunkowaniach środowiskowych dla planowanejobwodnicy Szczuczyna. Pod koniec miesiąca spodziewana jest taka sama decyzjadla obwodnicy Stawisk. Rozpoczęcie budowy obwodnic Szczuczyna i Stawiskplanowane jest wiosną 2012.

 

Obwodnice Stawisk i Szczuczyna na start

Decyzje środowiskowe wydane dla obwodnic Stawisk i Szczuczyna stały sięostateczne. To oznacza, że nie było odwołań, a przygotowania do rozpoczęciarealizacji pierwszych inwestycji na trasie planowanej S61 idą pełną parą– podkreśla GDDKiA. Obwodnice Stawisk i Szczuczynawspółfinansowane w ramach Programu Operacyjnego Rozwój PolskiWschodniej i mają być realizowane w latach 2012-2013.

 

Nowe obwodnice na Podlasiu za 3 lata

Do wojewody podlaskiego trafiły wnioski białostockiego oddziału GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o zezwolenie na budowę obwodnicStawisk i Szczuczyna w ciagu drogi krajowej nr 61. Według rządowego planubudowy dróg i autostrad  inwestycje mają się rozpocząć przedrokiem 2013.

 

Ruszyły przetargi dla S 61 obwodnic Stawisk i Szczuczyna

Ruszyły przetargi na wyłonienie wykonawców obwodnicy Stawisk orazobwodnicy Szczuczyna - obie w ciągu planowanej drogi ekspresowej S 61(Ostrów Mazowiecka – Łomża – Szczuczyn – Raczki– Suwałki – Budzisko).

 

S61 Obwodnica Szczuczyna ? jest umowa

Obwodnica Szczuczyna ma kosztować 124,8 mln zł, powstanie w 15 miesięcy odchwili rozpoczęcia robót i zbudują ją Hiszpanie. 27 sierpnia GDDKiApodpisała z firmą FCC Construccion S.A. z Barcelony umowę na wykonanieobwodnicy Szczuczyna. Będzie budowana również dzięki 33,6 mln złdotacji z UE z programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Powstaje Via Baltica

Podpisano umowę z wykonawcą obwodnicy Szczuczyna, a wykonawca obwodnicyStawisk rozpoczął budowę w ubiegłym tygodniu. Budowa obwodnicy Szczuczynaruszy w ciągu miesiąca – informuje Rafał Malinowski, rzecznik GDDKiA wBiałymstoku. Obie drogi są elementem międzynarodowej trasy Via Baltica.Powstają dzięki dofinansowaniu Programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Kto dokończy obwodnicę Szczuczyna?

Dokładnie 13 miesięcy od daty rozpoczęcia robót (bez okresówzimowych) będzie miał nowy wykonawca na wybudowanie obwodnicy Szczuczyna, zktórą nie poradziła sobie hiszpańska firma FCC. GDDKiA ogłosiłaprzetarg na dokończenie tej ważnej inwestycji, leżącej w ciągu planowanejdrogi ekspresowej S61: Ostrów Mazowiecka - Łomża –Augustów – Budzisko (granica z Litwą).

 

Znany wykonawca obwodnicy Szczuczyna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyłoniła wykonawcę8-kilometrowej obwodnicy Szczuczyna w ciągu drogi krajowej nr 61. FirmaPol-Aqua zastąpi hiszpańską firmę FCC, która miała poważneopóźnienia na tej inwestycji.

 

Dokumentacja dla S61 w przygotowaniu

GDDKiA oddział w Białymstoku ogłosił przetarg na opracowanie tzw. koncepcjiprogramowej dla drogi ekspresowej S61 od Ostrowi Mazowieckiej do Szczuczyna.

 

Obwodnica Szczuczyna otwarta

W piątek, 13 listopada otwarto obwodnicę Szczuczyna. Po 8-kilometrowym odcinkunowej drogi mogą już jeździć auta, ale drogowcom zostały jeszcze dozrobienia prace wykończeniowe. Zobacz, jaka jest nowa obwodnica Szczuczyna iile kosztowała.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Szczuczyna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019