Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Torunia X

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Torunia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnicą wokół Torunia

Obwodnica Torunia nie powinna byc wybudowana gdyż zniszczy ona przyrodę i zagraża życiu zwierząt żyjących w terenie budowy obwodnicy ~augustowianin

 

Obwodnicą wokół Torunia

Budowa obwodnicy wokół jednego z najstarszych miast Polski trwa. Kosztwykonania robót budowlano- montażowych wyniesie ponad 90,5 mln zł.Dzięki temu czas przejazdu na trasie Bydgoszcz - Włocławek skróci sięo 15 min i o 20 min na trasie Inowrocław - Olsztyn.

 

Inwestycje pod ekspresową 10

Południowa obwodnica Torunia nabiera kształtów. Budowany, 12 km odcinekzostanie włączony w ciąg przyszłej drogi ekspresowej S-10 Szczecin -Bydgoszcz - Toruń - Płońsk Ponadto na potrzeby przyszłej"ekspresówki" remontowany jest 8 km odcinek Przyłubie -MałaNieszawka i modernizowane skrzyżowanie w miejscowości Lisi Ogon.

 

Drogowy boom w Toruniu!

Miasto Kopernika przeżywa prawdziwy boom inwestycji drogowych. Remontowane sąprawie wszystkie trasy wylotowe. A co najważniejsze, w tym tygodniu otwartazostanie południowa obwodnica Torunia - największa z realizowanych dotychczasinwestycji.

 

Budują A1 – zmiany na obwodnicy Torunia

Od 21 sierpnia br. obowiązują zmiany w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia.Są one związane z budową autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy - Czerniewice,którą realizuje Skanska-NDI. Zmiany będą wprowadzane etapami ipotrwają ponad 2 lata.

 

Zmiany na obwodnicy Torunia

Od 13 stycznia 2010 roku zamknięty będzie fragment obwodnicy Torunia. Z ruchuzostanie wyłączony niemal 1,5–kilometrowy fragment obwodnicy Torunia odDK 10 do drogi wojewódzkiej nr 552 oraz łącznice węzła spajającegoobwodnicę z DK 80. W związku z powyższym, wprowadzony zostanie objazd natrasie Łódz-Gdańsk. Ruch będzie się odbywał przez przebudowaneskrzyżowanie DK 10 z drogą wojewódzką nr 552.

 

Nowa nitka obwodnicy Torunia oddana do ruchu

12 sierpnia został przełożony ruch na obwodnicy Torunia na zachodnią,wybudowanąwłaśnie jezdnię. Kierowcy pojadą już nową nitką mostu przezDrwęce. Nic nie zmieni się natomiast na moście przez Wisłę. Zachodnia nitkatej przeprawy zostanie otwarta dla ruchu na przełomie roku. To kolejny etapzmian w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia związanych z budową autostradyA1, której częścią będzie w przyszłości obwodnica Torunia.

 

Bezpłatna obwodnica dla Torunia

W Toruniu i okolicach ruszyła wielka akcja składania podpisów podpetycją o bezpłatną obwodnicę autostradową dla Torunia.

 

2,5 kilometra drogi ułatwi wyjazd z Torunia

W połowie lipca został oddany do ruchu około 2,5-kilometrowy fragment drogi wobrębie węzła Lubicz, pomiędzy Szosą Lubicką w Toruniu a skrzyżowaniem zdrogą wojewódzką nr 552 w Lubiczu. Trasa jest nowym śladem dla drogikrajowej 10/80, czyli docelowego wyjazdu z Torunia w kierunku na Warszawę.

 

Obwodnica Torunia bezpłatna tylko przez 90 dni

Odcinek autostrady A1 z Nowych Marz do Torunia ma zostać otwarty 14października 2011 roku. Ministerstwo Infrastruktury zadecydowało, żeobwodnica autostradowa Torunia między węzłem Czerniewice a węzłem Turznobędzie bezpłatna tylko przez 90 dni. Takie rozwiązanie nie satysfakcjonujeani kierowców, ani władz Torunia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Torunia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021