Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Trojmiasta X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Trojmiasta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Obwodnica Trójmiasta

Wyremontowana w 2002 roku obwodnica Trójmiasta może poszczycić się wysokimpoziomem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest ona częścią drogi ekspresowejS6 i na chwilę obecną jest jej jedyną wybudowaną częścią, która posiadastatus drogi ekspresowej.

 

Utrudnienia w ruchu na S6 Obwodnicy Trójmiasta

W dniach 03.11.2009 r. (od godz. 9:00) – 10.11.2009 r. wystąpią bardzopoważne utrudnienia w ruchu związane z remontami dylatacji na S6 ObwodnicyTrójmiasta i wiaduktach zlokalizowanych nad drogą ekspresową –informuje GDDKiA O/Gdańsk.

 

Obwodnica Trójmiasta w naprawie

Ze względu na konieczność naprawy jezdni obwodnicy Trójmiasta w obukierunkach między węzłami Szadółki a Karczemki na wysokości jezioraJasień został zamknięty prawy pas ruchu w kierunku Gdyni (odcinek kilkusetmetrów). Zamknięta i naprawiana zostanie także nawierzchnia prawegopasa ruchu na jezdni w kierunku Rusocina. Ze względu na natężenie ruchu natej drodze należy spodziewać się poważnych utrudnień w ruchu –informuje GDDKiA.

 

Zwężenie na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Kierowcy podróżujący ekspresową obwodnicą Trójmiastanapotkają utrudnienia. Tym razem to zwężenie drogi między węzłami Kowale iStraszyn.

 

Rozbiórka przęsła nad Obwodnicą Trójmiasta

Trwa rozbiórka uszkodzonego przęsła wiaduktu w Borkowie nad ObwodnicąTrójmiasta – drogą ekspresową S6.

 

Trzy warianty dla S7 Obwodnicy Metropolii Trójmiasta

Zakończyło się studium korytarzowe nowej drogi ekspresowej S7. Po analiziezostały wskazane trzy warianty do dalszych studiów w ramach StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego. Planowana obwodnica MetropoliiTrójmiejskiej będzie przebiegać po terenach przylegających doTrójmiasta od strony zachodniej. Nowa droga rozpoczyna się w węźleChwaszczyno na drodze ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej. Koniec trasypodłączony zostanie do węzła Straszyn -  skrzyżowaniu S6 ObwodnicyTrójmiasta i S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

Dodatkowy wariant S7 - obwodnicy Trójmiasta

Ze względu na liczne wnioski mieszkańców z gminy Kolbudy (woj.pomorskie) Departament Przygotowania Inwestycji zarekomendował dodatkowo dodalszych prac na etapie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego dodatkowywariant drogi przechodzący przez gminę Kolbudy. Oznacza to, że będąopracowywane trzy warianty drogi przechodzące przez gminę Kolbudy.

 

Trzy inwestycje drogowe nominowane do Skrzydeł Trójmiasta

Węzeł Karczemki, S7 Południowa Obwodnica Gdańska i Obwodnica Metropolitalnazostały nominowane do nagród Skrzydła Trójmiasta.

 

Nawierzchnia Obwodnicy Trójmiasta w stanie dobrym i zadowalającym

Na najbardziej obciążonej ruchem drodze krajowej w województwiepomorskim Obwodnicy Trójmiasta zostały przeprowadzone badania stanunawierzchni. Ich wyniki wykazały, że 95,8 proc nawierzchni tej trasy jest wstanie dobry i zadowalającym.

 

Obwodnica Trójmiasta w zgodzie ze środowiskiem

Jest decyzja środowiskowa dla drogi ekspresowej Obwodnicy MetropoliiTrójmiejskiej. To kolejna ważna decyzja przybliżająca realizację tejdrogi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Trojmiasta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021