Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Wachocka X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Wachocka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Przetarg na remont DK nr 42

Super! Ta droga nalezy do jednych z najgorszych w woj. swietkorzystkim. Jeszcze powinni zmodernizowac odcinek z Konskich do Skarzyska. Od Skarzyska do Starachowic ma byc dwupasmowka (obwodnica Wachocka i Starachowic). ~astrolog

 

Wątek na forum: Obwodnica dla Wąchocka i Parszowa

Cieszę się z każdego kilometra dwupasmowej drogi w tym kraju. Czy jednak trasa 42 jest aż tak oblegana by budować takie odcinki? Moim zdaniem jest to przerost formy nad treścią. Poza tym standard GP 2x2 to już znamy z czasów Gierka. Bardzo szybko obrasta domami, chodnikami itd. Wolałbym by podat...

 

Obwodnica dla Wąchocka i Parszowa

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wydał pozytywnaopinię dotyczącą projektu budowy obwodnicy Parszowa i Wąchocka w ciągudrogi krajowej nr 42. Przybliża to budowę 12 km odcinka dwujezdniowej drogiklasy GP.

 

Obwodnica Wąchocka z funduszy unijnych

Drogowcy ogłosili przetarg na obwodnicę Wąchocka w ciągu drogi krajowej nr42. Obwodnica Wąchocka to drugi na terenie regionu świętokrzyskiego projektznajdujący się na liście podstawowej Programu Operacyjnego RozwójPolski Wschodniej. Planowana kwota dofinansowania to ponad około 120 mlnzłotych. Budowa ruszy w drugiej połowie roku.

 

Wątek na forum: Obwodnica Wąchocka z funduszy unijnych

astrolog > jest napisane w pierwszym zdaniu, doczytaj a nie siejesz popelinę ~m

 

Obwodnica Wąchocka czeka na pieniądze i wykonawcę

Wniosek o dofinansowanie obwodnicy Wąchocka w ciągu drogi krajowej 42 ześrodków Unii Europejskiej został złożony wczoraj przez kieleckioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Dnia 1 czerwcaminął także termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału wprzetargu na budowę obwodnicy. Realizacją inwestycji zainteresowane są aż 22firmy i konsorcja. Rozpoczęcie budowy planowane jest w drugiej połowie roku.

 

Obwodnica Wąchocka w blokach startowych

Jak dobrze pójdzie to w terminie około sześciu tygodni (maj 2011)uprawomocni się decyzja wojewody świętokrzyskiego dotycząca zezwolenia narealizację obwodnicy Wąchocka i Parszowa. Rozpoczęcie realizacji inwestycjiplanowane jest na przełomie 2011/12 roku.

 

Wątek na forum: Obwodnica Wąchocka w blokach startowych

Dobrze może się coś ruszy wreszcie z tą budową bo ruch w wąchocku straszny ~ll

 

Obwodnica Wąchocka może ruszać

Można zaczynać procedury związane z wyceną i wykupem nieruchomości podobwodnicę Wąchocka (woj. świętokrzyskie) w ciągu drogi krajowej 42.Minister Infrastruktury utrzymał w mocy decyzję Zezwolenie na RealizacjęInwestycji Drogowej wydaną przez Wojewodę Świętokrzyskiego. W ramachplanowanej inwestycji ma powstać nowy prawie 12-kilometrowy odcinekdwujezdniowej drogi klasy GP (głównej o ruchu przyspieszonym) od granicymiasta Skarżysko-Kamienna do granicy Starachowic.

 

Wątek na forum: Obwodnica Wąchocka może ruszać

Sołtys załatwił?! No i jeden z kawałów będzie nieaktualny! - Dlaczego w nocy do Wąchocku nie można niczym dojechać? - Bo zwijają asfalt na noc. Jotgie

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Wachocka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019