Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Walbrzycha X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Walbrzycha

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

Na mocy porozumień pomiędzy Województwem Dolnośląskim a MiastemWałbrzych i Gminą Walim udzielona zostanie pomoc finansowa na budowęłącznika drogi wojewódzkiej nr 379 z ul. Uczniowską w Wałbrzychu.Trasa zapewni dostęp do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i stanowić będzieczęść wschodniej obwodnicy Wałbrzycha. Inwestycja powinna zakończyć się w2010 roku.

 

Zaprojektują obwodnicę Wałbrzycha

GDDKiA Oddział we Wrocławiu podpisała umowę na wykonanie dokumentacjitechnicznej dla budowy obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35.Projektowana obwodnica Wałbrzycha będzie omijać miasto  od  stronyzachodniej. Drogowcy szacują, że jej budowa mogłaby rozpocząć sięnajwcześniej w 2011 roku.

 

Obwodnica Wałbrzycha z oszczędności

Nie ma wątpliwości, że obwodnica Wałbrzycha jest ważną inwestycją,również z punktu widzenia sieci dróg krajowych. Jak szybkozostanie wybudowana, zależy od kwot zaoszczędzonych przy aktualnieprowadzonych budowach i przetargach, które zostaną ogłoszone w tym roku- takie zapewnienia od wiceministra infrastruktury Radosława Stępnia uzyskaładelegacja z Wałbrzycha.

 

Trzy warianty obwodnicy Szczawna Zdroju i Wałbrzycha

Przedstawiciele Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu orazbiura projektowego Lafrentz Polska Sp. z o. o. przeprowadzili spotkaniainformacyjne z mieszkańcami i władzami samorządowymi Wałbrzycha i SzczawnaZdroju. Tematem spotkań było przedstawienie wariantów przebieguprzyszłej drogi, która będzie stanowić kontynuację zrealizowanejczęści obwodnicy Szczawna Zdrój.

 

Powstanie obwodnica Wałbrzycha

Wczoraj w siedzibie wrocławskiego oddziału GDDKiA podpisane zostałoporozumienie pomiędzy prezydentem Wałbrzycha, Romanem Szełemejem, aGeneralną Dyrekcją Budowy Dróg i Autostrad w sprawie budowy obwodnicyWałbrzycha.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Walbrzycha".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019