Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Zambrowa X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Zambrowa

Spróbuj też wyszukać: S-8 s7 obwodnica białegostoku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Obwodnica Zambrowa - przetarg na budowę

Wkrótce powinna rozpocząć się budowa obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa(woj. podlaskie) w ciągu ekspresowej drogi S8 na odcinku Warszawa-Białystok. Zkońcem marca GDDKiA o/Białystok ogłosiła przetarg na prace budowlane.

 

S8: Zielone światło dla obwodnic Zambrowa i Wiśniewa

Budowa ponad 11 kilometrowej obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa ruszy wreszcie podkoniec trzeciego kwartału tego roku. Obwodnica będzie fragmentem drogiekspresowej S8 (Kudowa - Warszawa - Białystok -Budzisko).

 

Protest nie opóźni budowy S8 - obwodnicy Zambrowa

Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie konsorcjum MSF i Unibep S.A.dot.  budowy obwodnicy Zambrowa. Wcześniej protest oddalił białostockioddział GDDKiA. Protestujące konsorcjum może jeszcze złożyć skargę dosądu, ale nie wstrzymuje to podpisania umowy z wykonawcą.  Prace powinnyruszyć już w listopadzie.

 

S8 - jest umowa na pierwszy odcinek na Podlasiu

Obwodnica Zambrowa i Wiśniewa to pierwszy na Podlasiu odcinek drogi ekspresowejwdrożony do realizacji. Podpisanie umowy z wykonawcą w dniu 9 listopadaumożliwia przekazanie placu budowy w listopadzie i rozpoczęcie prac jeszcze wtym roku.

 

Szykują teren pod S-8

Trwają prace przygotowawcze pod przyszłą drogę ekspresową S-8 na odcinkuBiałystok-Jeżewo. Firma projektowa zajmuje się przygotowaniem dokumentacji, ana miejscu przyszłej trasy trwa wycinka drzew.

 

S8 - obwodnica Zambrowa wychodzi z ziemi

Po dziewięciu miesiącach od chwili rozpoczęcia budowy, widać już zarysprzyszłej obwodnicy Zambrowa. Finansowe zaawansowanie prac sięga w tej chwili15-16 procent . Inwestycja ma być gotowa najpóźniej wiosną 2012.

 

Ekspresowa S8 na Podlasiu - ruszyły roboty na kolejnym odcinku

W dniu 20 października, rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S8 na24,5-kilometrowym odcinku Jeżewo-Białystok. Budowany odcinekJeżewo-Białystok to najdłuższy fragment „ekspresówki” naPodlasiu, ale nie jedyny. Od blisko roku w budowie  jest 11- kilometrowaobwodnica Zambrowa - również w standardzie dwujezdniowej drogiekspresowej. Oba odcinki, w sumie 35 km,  będą gotowe w 2012 roku –odpowiednio obwodnica Zambrowa wiosną,  odcinek Jeżewo Białystok –pod koniec lata. Roboty budowlane na odcinku Jeżewo - Białystok będąkosztowały 675 mln. zł,  na obwodnicy Zambrowa 325 mln zł.

 

Najwięcej pieniędzy na ósemkę

Okazuje się, że w tym roku na Podlasiu najwięcej pieniędzy pochłonąinwestycje realizowane na krajowej ósemce . - Największe inajważniejsze inwestycje białostockiego oddziału GDDKiA to budowaekspresowego odcinka ósemki z Białegostoku do Jeżewa oraz obwodnicyZambrowa - mówi Rafał Malinowski, rzecznik prasowy GDDKiA wBiałymstoku. - Bieżący rok będzie kluczowy dla ich realizacji . - Na tympierwszym odcinku nasze wydatki całkowite planujemy na około 360milionów złotych. Chodzi tu o roboty budowlane, nadzór czy wykupygruntów. Natomiast na obwodnicę Zambrowa w tym roku oddział wyda około180 milionów złotych.

 

Będą lepsze drogi wokół Zambrowa

Rozpoczyna się kolejna inwestycja na odcinku drogi krajowej nr 63 łączącymZambrów z Siedlcami (podlaskie). Przebudowane zostanie skrzyżowanie natrasie Zambrów - Siedlce. W czerwcu przyszłego roku zakończy siębudowa obwodnicy Zambrowa i Wisniewa.

 

Wkrótce obwodnica Zambrowa i Wiśniewa

Jeszcze w tym kwartale kierowcy zyska janowy odcinek ekspresowej ósemki wwojewództwie podlaskim. Będzie to obwodnica Zambrowa i Wiśniewa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Zambrowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019