Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Zyrardowa X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Zyrardowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica dla Żyrardowa

Czy będzie docelowo wybudowany węzeł DK50 i autostrady A2?? ~kiks

 

Wątek na forum: Za dwa lata obwodnica Żyrardowa

Czy są gdzieś w Polsce drogi jednojezdniowe trzypasowe (2+1)? Może na niektórych (natężenie ruchu) odcinkach byłaby to alternatywa dla mglistych s-ek? Czytałem, że w Szwecji i bodaj Danii takie drogi funkcjonują a liczba wypadków zmniejszyła się. Ale tam dodatkowo pasy ruchu przeciwne są rozdziel...

 

Obwodnica dla Żyrardowa

Prawdopodobnie jeszcze w październiku tego roku uda się uzyskać pozwolenie nabudowę obwodnicy Żyrardowa w ciągu drogi krajowej nr 50. Realizacja tegowyczekiwanego od dawna zadania jest pilna ze względu na duży ruch tranzytowyuciążliwy dla miasta.

 

Żyrardów będzie miał obwodnicę

Podpisano umowę na budowę ponad 15-kilometrowej obwodnicy Żyrardowa w ciągudrogi krajowej nr 50. Obwodnica Żyrardowa o długości ponad 15 km będzieprzebiegać po nowym śladzie przez tereny gminy Wiskitki i Radziejowice popołudniowo-zachodniej stronie Żyrardowa. Jej budowa powinna ruszyćnajpóźniej za miesiąc i wyniesie 212 mln zł.

 

Za dwa lata obwodnica Żyrardowa

Ruszyła budowa obwodnicy Żyrardowa w ciągu drogi krajowej nr 50. Za dwa latakierowcy skorzystają z nowej 15-kilometrowej obwodnicy.

 

Co budują na Mazowszu

W województwie mazowieckim obecnie realizowane jest 29,5 km autostrady A2od granicy województwa do węzła Konotopa. W budowie jest drogaekspresowa S8 oraz prawie 40 km ekspresowej obwodnicy Warszawy, powstają ponad 43 km nowych obwodnic.

 

Wkrótce otwarcie obwodnicy Żyrardowa

W zeszłym tygodniu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradzłożyła wniosek do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego opozwolenie na użytkowanie dla trasy głównej obwodnicy Żyrardowa iWiskitek w ciągu DK 50

 

Wątek na forum: Wkrótce otwarcie obwodnicy Żyrardowa

to tylko około 18 miesięcy opóźnienia - szczegół ~Lucjan

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Zyrardowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019