Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Zywca X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Zywca

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Ekspresową do Żywca

8 stycznia oddano do ruchu trzy odcinki drogi ekspresowej S-69 realizowane wramach I etapu inwestycji drogowej Żywiec - Zwardoń. Długość obecnieoddawanych odcinków to 10,5 km wybudowanej drogi ekspresowej oraz 3,3 kmdróg przebudowanych i przystosowanych do przeniesienia ruchu ciężkiego.

 

Za rok pojedziemy obwodnicą Żywca

Wszystko wskazuje, że z początkiem wakacji powinny wreszcie ruszyć pracebudowlane przy północnej obwodnicy Żywca. Główny inwestorWojewódzki Zarząd Dróg w Katowicach ogłosił przetarg na budowęniespełna 2 km nowej trasy.

 

Wątek na forum: Za rok pojedziemy obwodnicą Żywca

No i w zywcu beda mieli obwodnice - a w Sanoku burmistrz pisze ze nie chcemy.................. nie prawda chcemy obwodnice tak jak zaplanowala GDDKiA. ~Sanoczanin

 

Umowa na budowę obwodnicy Żywca podpisana

Podpisana została umowa na budowę obwodnicy Żywca. Zakończenie budowyplanowane jest do końca września 2011 roku. Pierwsza część robótobejmująca przebudowę fragmentu istniejącej drogi wojewódzkiej nr 946wraz z budową ronda powinna zostać wykonana do końca października tego roku.Budowa obwodnicy odciąży centrum miasta od ruchu tranzytowego w kierunkuMałopolski.

 

Żywiec zyskał 2 km obwodnicę

19,5 mln zł kosztowało wybudowanie 2 kilometrowej północnej obwodnicyŻywca (woj. ślaskie). Od 17 listopada z nowej trasy moga korzystać kierowcy.W ramach inwestycji powstał nowy odcinek drogi wojewódzkiej: od rondaprzy nowym moście do stacji „Bliska” oraz przebudowany zostałodcinek ulicy Krakowskiej od nowego ronda do skrzyżowania z ulicą Beskidzką.Teraz samochody ciężarowe udające się w kierunku Suchej Beskidzkiej apóźniej Krakowa nie będą musiały wjeżdżać do zabytkowegośródmieścia Żywca.

 

Nowy przebieg dróg na Śląsku

Od nowego roku zmienił się przebieg dwóch odcinków drógwojewódzkich w Śląskiem. Zmiany dotyczą drógwojewódzkich nr 793 i 946.

 

Ruszył przetarg na obwodnicę Żywca i most na Sole

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach ogłosił przetarg nabudowę obwodnicy Żywca w ciagu nowej drogi wojewódzkiej nr 945 wraz zprzebudową starego mostu na Sole. Pierwsze prace ruszą jeszcze w tym roku.Planowo inwestycja powinna zakonczyć się w listopadzie 2014 roku.

 

Obwodnica Żywca w budowie

Na Śląsku powstaje obwodnica Żywca i nowy most na rzece Sole. Inwestycja jestrealizowana w ciągu drogi wojewódzkiej nr 945.

 

Obwodnica Żywca i most na Sole na finiszu

Prace przy budowie śródmiejskiej obwodnicy Żywca w ciągu drogiwojewódzkiej nr 945 i mostu na Sole zbliżają się do końca. Jestszansa, że zostaną oddane do użytku jeszcze tego lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Zywca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019