Wyszukiwałeś:

obwodnica X

bielska X

bialej X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica bielska bialej

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Powstanie obwodnica Bielska-Białej

to tam nie ma jeszcze obwodnicy? co za prymityw dziekki rządom SLD i UW. 15 lat mieli na to, a chamy nadal przy korycie i ciągną kasę na banki szwajcarskie. ~f

 

Powstanie obwodnica Bielska-Białej

W przyszłym roku rozpocznie się budowa 12 km odcinka wschodniej obwodnicyBielska-Białej. Planowana już pod koniec lat 70 obwodnica powstanie w ciągu2,5 roku i odciąży zatłoczone centrum miasta.

 

Prace na DK 52 w Bielsku

W północno – wschodniej części Bielska trwa przebudowa drogikrajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia – ul. Niepodległości). Inwestycja wiążesię z dużymi utrudnieniami w ruchu, które potrwają jeszcze ponad rok.W zamian kierowcy uzyskają odcinek ekspresowej trasy, której częśćwłączona zostanie do wschodniej obwodnicy Bielska-Białej.

 
 

S1 - obwodnica Bielska już pod ruchem

Od 19 sierpnia 2011 roku kierowcy mogą korzystać z odcinka drogi ekspresowejS1 o długości 2,8 km pomiędzy węzłami „Bielsko-BiałaKomorowice” – „Bielsko-Biała Rosta”. Trasa zostaławybudowana w ramach Północno-Wschodniej Obwodnicy Bielska-Białej.Budowa rozpoczęła się w październiku 2008 roku, a koszt całości inwestycjizgodnie z zapisami umowy to 1 253 mln zł.

 
 

Bielsko-Biała także z obwodnicą

Tuż po południu (28 października) otwarta została obwodnica Bielska -Białej. Dzięki dwunastokilometrowej bezkolizyjnej drodze ekspresowej ulgęodczują zarówno podróżujący na południe kraju, jak imieszkańcy miasta.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica bielska bialej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019