Wyszukiwałeś:

obwodnica X

opola X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica opola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Trwają prace nad ostatnim etapem obejścia Opola

Wreszcie będzie mniej tirów w mieście. A i przejazd np. na zaodrze z dzielnic północnych i wschodnich będzie szybszy. ~opolanin

 

Wątek na forum: Obwodnica północna Opola – można jechać!

jechalem wczoraj ta obwodnica. oczywiscie ruch tranzytowy bedzie omijal centrum opola jednak obwodnica ma wiele brakow. od strony ulicy strzeleckiej pasy wylaczone z ruchu sa slabo oznaczone. wystarczylo "zapaskowac" te wysepki i kierowca nie gubilby sie jak na lotnisku. do tego wjazd na obw...

 

Trwają prace nad ostatnim etapem obejścia Opola

Północna obwodnica ma być rozwiązaniem problemu komunikacyjnego miasta Opolana drodze będącej częścią III Paneuropejskiego Korytarza Transportowegoomunikacyjnej. Do zamknięcia obwodnicy w pełne obejście śródmieścia wciągu drogi 94 brakuje zaledwie 3,5 km.

 

Obwodnica północna Opola – można jechać!

Od weekendu kierowcy jadący drogą nr 94 od strony Wrocławia w kierunkuStrzelec Opolskich mogą omijać Opole bez problemu. Do użytku oddany zostałbowiem ostatni odcinek obwodnicy północnej Opola od ul. Częstochowskiejdo ul. Strzeleckiej. Inwestycja na 3,5 kilometrowym odcinku trwała ponad rok iwyniosła ponad 58 mln zł. Teraz cała obwodnica liczy ponad 12 km.

 

Opole: Hiszpanie przeanalizują obwodnicę

Opole od jakiegoś czasu dysponuje północną obwodnicą, którajednak nie spełnia wszystkich oczekiwań i nie rozwiązuje problemówkomunikacyjnych. Hiszpański Funduszu Wspierania Rozwoju pokryje kosztyzwiązane z opracowaniem nowych rozwiązań komunikacyjnych na obwodnicy

 

Fundusze na wiadukt na obwodnicy Opola

Zarząd województwa opolskiego znalazł 6,5 mln euro na nowy wiadukt przyul. Sobieskiego w Opolu. Znaczna część pieniędzy pochodzi z puli naobwodnicę Prószkowa, która jednak dofinansowania nie otrzyma.Budowa wiaduktu szacowana jest na mniej więcej 70 mln zł.

 

Opolszczyzna mówi stop przeładowanym ciężarówkom

Tuż przed końcem 2011 roku w dwóch miejscach na Opolszczyźniepojawiły się dwa kolejne punkty do preselekcyjnego ważenia pojazdów.Od tego momentu przeciążonym ciężarówkom trudniej będzie przejechaćbezkarnie obwodnicą Osowca (na DK 45 z Opola do Kluczborka) oraz obwodnicąOpola.

 

Obwodnicą przez Bytom

Na tę drogę mieszkańcy Bytomia czekali wiele lat. Teraz dzięki otwarciutrzeciego bytomskiego odcinka Obwodnicy Północnej AglomeracjiGórnośląskiej miasto ominą tiry a obwodnica skróci przejazdprzez Bytom nawet o ponad 20 min.  Budowa tej drogi nie byłaby możliwa,bez finansowego wsparcia Unii Europejskiej, choć miasto na jej realizacjęrównież wyłożyło sporo pieniędzy.

 

Rośnie węzeł nad obwodnicą Opola

Od pół roku w Opolu trwa budowa węzła nad obwodnicą. Na zlecenieUrzędu Miasta Opole inwestycję realizuje Skanska. Znaczna część prac, w tymbudowa wiaduktu i roboty drogowe, jest już bardzo zaawansowana.

 

Na trzy dni zamkną obwodnicę Opola

Od piątku wieczorem (7 lutego br.) do poniedziałku wieczorem (10 luty br.)zostanie zamkięta północna obwodnica Opola. Wymaga tego budowa węzłakomunikacyjnego obwodnicy północnej (drogi krajowej) z drogąwojewódzką nr 454 (ul. Budowlanych – Sobieskiego) w Opolu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica opola".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018