Wyszukiwałeś:

obwodnica X

siewierza X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica siewierza

Spróbuj też wyszukać: dtś do zabrza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Powstaje obwodnica Siewierza

Najwyższy czas !! Już teraz tworzą się na drodze krajowej nr 1 ogromne zatory, nawet trzykilometrowe, właśnie z powodu JEDNEJ sygnalizacji. Ja już jechałem tamtędy, to było straszne ! ~XXIV

 

Skanska wybuduje obwodnicę Siewierza

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowędotyczącą budowy obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78. W ramachkontraktu firma Skanska zbuduje 5,7 km dwujezdniową drogę. Koszt tejinwestycji to 225 mln zł.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Powstaje obwodnica Siewierza

Powstaje obwodnica Siewierza (woj. śląskie), która ma ogromne znaczeniedla ruchu tranzytowego przebiegającego przez miasto drogą krajową nr 1(Częstochowa – Bielsko-Biała) i drogą krajową nr 78 (Gliwice –Tarnowskie Góry – Kielce).

 

Obwodnicą ominąć Siewierz

Wybudowanie obwodnicy Siewierza (woj. śląskie) przy drodze krajowej nr 78sprawi, że z centrum miasta wyprowadzony zostanie ruch pojazdówciężkich. Obecnie przez Siewierz każdej doby przejeżdża ponad 30 tysięcypojazdów. Budowa siedmiokilometrowej obwodnicy Siewierza rozpoczęłasię dwa lata temu. Zakończenie robót w styczniu 2011 roku. Koszt tejinwestycji to 185,8 mln złotych.

 

Nowa obwodnica na Śląsku – obwodnica Siewierza w ciągu DK 78

Na Śląsku przybyła kolejna obwodnicaobwodnica Siewierza w ciągudrogi krajowej nr 78. Budowa siedmiokilometrowej obwodnicy Siewierzarozpoczęła się dwa lata temu a całkowity koszt inwestycji to ok. 220 mlnzł. Nowa droga przeprowadzi ruch samochodowy relacjizachód-wschód ponad DK 1 - połączenie z DK 1 możliwe będziepoprzez nowy węzeł drogowy. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnieniemaksymalnego bezpieczeństwa kierowców i pieszych oraz poprawęprzepustowości drogi nr 78 na tym odcinku.

 

Wątek na forum: Nowa obwodnica na Śląsku – obwodnica Siewierza w ciągu DK 78

super terz powinny zniknąc światła w siewierzu na dk1 ~dan

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Nowy przebieg dróg na Śląsku

Od nowego roku zmienił się przebieg dwóch odcinków drógwojewódzkich w Śląskiem. Zmiany dotyczą drógwojewódzkich nr 793 i 946.

 

Wątek na forum: Most na Wiśle za 2 lata

Pytam się, normalnie, po ludzku: PO CO?! Po co są wydawane pieniądze na drogi, które nie mają praktycznie żadnego priorytetu?! Dlaczego pieniądze z inwestycji ważnych dla miasta, regionu, a nawet całego państwa, jak np.:<br /> -Autostrada A1 Łódź - Pyrzowice<br /> -północna obwodnica ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica siewierza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019