Wyszukiwałeś:

obwodnica X

warszawy X

. Znaleziono 303 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica warszawy

Spróbuj też wyszukać: obwodnica warszawy S8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 303 wszystkich):

Awantura o Wsch. Obwodnicę Warszawy

Którędy przejdzie wschodnia obwodnica Warszawy? GDDKiA opowiada się zaprzebiegiem przez Wesołą z odgięciem w kierunku Sulejówka,wojewódzki inspektorat sanitarny też widzi trasę w Wesołej, ale wwariancie planowanym od 20 lat. Z kolei Ministerstwo Środowiska proponujepoprowadzić trasę przez Halinów. W obu gminach Halinów i Wesołapowstały komitety protestacyjne.

 

Wschodnia obwodnica Warszawy przez Wesołą

Wschodnia Obwodnica Warszawy pobiegnie przez Wesołą – taki wariantwskazała minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka. Ostateczną decyzjęw sprawie obwodnicy podejmie wojewoda mazowiecki.

 

Warszawa: Południowa Obwodnica coraz bliżej

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim miała miejsce rozprawaadministracyjna, która dotyczyła wydania pozwolenia na budowę drogiekspresowej S2 (Południowa Obwodnica Warszawy) i drogi ekspresowej S79. Tokolejny krok przybliżający realizację inwestycji.

 

Gwarancja kredytowa dla obwodnicy Warszawy

Rząd podjął decyzję o udzieleniu gwarancji na spłatę kredytu EuropejskiemuBankowi Inwestycyjnemu zaciągniętego na budowę obwodnicy Warszawy. Pozwoli tona częściowe sfinansowanie inwestycji „Obwodnica WarszawyProjekt TEN”.

 

Są decyzje ws. strategicznych inwestycji dla Warszawy

Pod koniec kwietnia br. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska wydał dwiedecyzje środowiskowe dla budowy: Południowej Obwodnicy Warszawy odc. Puławska–Lubelska oraz drogi ekspresowej S7 odcinek Warszawa –Grójec. Obie inwestycje znajdują się w Programie Budowy DrógKrajowych na lata 2011-2013 na liście zadań, których realizacjaprzewidywana jest po roku 2013.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - są pierwsze oferty

GDDKiA otworzyło już oferty w przetargu na budowę pierwszego fragmentuPołudniowej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła Puławska do węzłaLubelska. Najtańsza wynosi 757,64 mln zł, a najdroższa - 1,24 mld zł przykosztorysie opiewającym na 1,77 mld zł.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - stanowisko GDDKiA

Wybór wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy - firm Astaldi,G?lermak i Warbud - wywołał sporo pytań i odwołań. Dziś przedstawiamyoświadczenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w tejsprawie.

 

Kolejny krok w kierunku zamknięcia warszawskiej obwodnicy

GDDKiA wystąpiła o wydanie decyzji środowiskowej dla Wschodniej ObwodnicyWarszawy w ciągu drogi ekspresowej S17.

 

Południowa obwodnica Warszawy - jest decyzja!

Już niedługo mieszkańcy południowej Warszawy pojadą nową obwodnicą. Sąddał zielone światło na budowę Południowej Obwodnicy Warszawy. GDDKiA możepodpisywać umowę.

 

Południowa obwodnica Warszawy - podpisano umowy

Mieszkańcy południowej części Warszawy już niedługo pojadą nowąobwodnicą, która będzie przebiegać pomiędzy węzłami Puławska iLubelska. Zobacz, kiedy zakończy się budowa i ile będzie kosztować.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica warszawy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018