Wyszukiwałeś:

obwodnica X

radomia X

s7 X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica radomia s7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Obwodnica Radomia na dobrej drodze

Po kilku odrzuconych wariantach przebiegu obwodnicy zachodniej Radomia jestwreszcie porozumienie w sprawie budowy obejścia miasta.

 

Rozmowy o obwodnicy zachodniej Radomia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prezentuje ostatecznywariant przebiegu prawie 25 – kilometrowej obwodnicy zachodniej Radomia wciagu przyszlej ekspresowej "siódemki". W konsultacjachuczestniczą mieszkańcy gmin, przez które przebiegnie trasa.

 

W 2014 r. powstanie południowa obwodnica Radomia

Dobra wiadomość dla mieszkańców Radomia – znikną korki iproblemy z poruszaniem się po centrum. W 2014 r. powstanie południowaobwodnica miasta. Podpisana została umowa na unijne dofinansowanie projektu.Całkowita wartość inwestycji to ponad 186 mln zł, z czego wsparcie z UniiEuropejskiej wyniesie przeszło 41 mln zł. Prace rozpoczną się już wprzyszłym roku.

 

Szansa dla S7 i obwodnicy Radomia

Są duże szanse na rozpoczęcie jeszcze w tym roku budowy odcinka trasy S-7Radom (Jedlińsk) – Skarżysko-Kamienna. To jeden z liderów tzw.listy rezerwowej rządowego programu budowy dróg w latach2011-2015.Trwają również zaawansowane prace nad zebraniem kompletnejdokumentacji na budowę obwodnicy Radomia.

 

Obwodnica Radomia: jest zgoda na realizację inwestycji

Wojewoda mazowiecki podpisał Zgodę na Realizację Inwestycji Drogowej dla Ietapu obwodnicy Radomia – drogi ekspresowej S7. Ma ona rygornatychmiastowej wykonalności. Na jej budowę trzeba jednak poczekać. Będziemożliwa dopiero gdy pojawią się oszczędności w rządowym programiedrogowym, a z tym jak wiadomo krucho.

 

Utrudnienia podczas budowy obwodnicy Radomia

Budowa południowej obwodnicy Radomia wkracza w najbardziej uciążliwy etap. Od10 sierpnia wprowadzone zostały poważne zmiany w ruchu.

 

Oferty na obwodnicę Radomia w ciągu S7

GDDKiA otworzyła dziś oferty na kontynuację projektowania i budowę obwodnicyRadomia w ciągu drogi ekspresowej S7. Obwodnicą Radomia powinniśmy pojechaćw połowie 2018 r.

 

Jest umowa na nadzór na budową obwodnicy Radomia

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał umowę na nadzór nad realizacją obwodnicy Radomia w ciągudrogi ekspresowej S7.

 

Hiszpanie wybudują obwodnicę Radomia

Oferta firmy Dragados na zaprojektowanie oraz wybudowanie obwodnicy Radomia wciągu drogi ekspresowej S7 okazała się najkorzystniejsza. Nowa droga powinnazostać oddana do użytku w połowie 2018 r.

 

Może ruszyć budowa zachodniej obwodnicy Radomia

Dziś podpisana została umowa na wybudowanie zachodniej obwodnicy Radomia.25-kilometrowa obwodnica będzie częścią drogi ekspresowej S7 i powinnapowstać do 2018 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica radomia s7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019