Wyszukiwałeś:

obwodnice X

projekty X

drogowe X

podlaskie X

obwodnica X

augustowa X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnice projekty drogowe podlaskie obwodnica augustowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Obwodnica przez dolinę Rospudy

Wojewoda Podlaski zezwolił na budowę obwodnicy Augustowa przebiegającą przezdolinę Rospudy. Kilka dni wcześniej zgodę wyraził minister środowiska.Budowie sprzeciwiły się wcześniej organizacje ekologiczne oraz KomisjaEuropejska.

 

CBA kontroluje przetarg na obwodnicę Augustowa

W czwartek, 22 lutego, Centralne Biuro Antykorupcujne rozpoczęło kontrolęprawidłowości wyboru wykonawcy obwodnicy Augustowa oraz analizę treścizawartego kontraktu. Jak poinformował rzecznik prasowy CBA jest to kontrola nawniosek Prezesa Rady Ministrów.

 

Minister Transportu: Obwodnica Augustowa na pewno powstanie

Obwodnica Augustowa na pewno powstanie, bo jest częścią drogi ViaBaltica, która przebiega w korytarzu transeuropejskim TEN-T”–powiedział Minister Transportu Jerzy Polaczek.Obwodnica Augustowa będzieliczyła ponad 17 km (w tym prawie 6,5 km w obszarze Natura 2000). Koszt jejwybudowania to ok. 439 mln złotych.

 

Wątpliwa argumentacja za obwodnicą w dolinie Rospudy?

W odpowiedzi na zastrzeżenia Komisji Europejskiej do budowy obwodnicyAugustowa, polski rząd przekonuje, że nie łamie unijnego prawa, bowiemdecyzje o inwestycji zapadły jeszcze przed wstąpieniem Polski do UE. Tocałkowicie nietrafny argument - odpowiada w czwartek Bruksela i Luksemburg.

 

Ruszyły prace ziemne przy obwodnicy Augustowa

„Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma – zgodnie zprawem - obowiązek realizować inwestycję. Nie ma jakichkolwiek podstawprawnych do wstrzymania prac ziemnych. Ze względu jednak na zainteresowaniesprawą Komisji Europejskiej, w pierwszym etapie prace rozpoczną się naodcinku południowym obwodnicy – od Augustowa do granic obszaru Natura2000” – oświadczył Andrzej Maciejewski, rzecznik prasowy GDDKiA.

 

Sąd uchylił decyzję ministra Szyszko w/s Rospudy

Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił postanowienie ministra JanaSzyszko dopuszczające, by obwodnica Augustowa w dolinie rzeki Rospudy mogłazostać zrealizowana w jednym z dwóch wariantów - tunel drogowylub estakada. Zgodnie z decyzją ministra środowiska wybór wariantu, poprzeanalizowaniu kosztów, miał należeć do inwestora.

 

Obwodnica Augustowa przez Raczki?

Którędy przebiegnie obwodnica Augustowa? Coraz częściej mówisię, że przez Raczki, co nie cieszy mieszkańców, ale blokady iprotesty niewiele tu pomogą. Władze gminy myślą o wynegocjowaniurekompensat.

 

Obwodnica Augustowa ominie Rospudę

Obwodnica Augustowa ominie cenną przyrodniczo dolinę rzeki Rospudy. Obwodnicabudowana będzie w wariancie z przebiegiem koło miejscowości Raczki.

 

Obwodnica Augustowa za 659 mln?

Za 659 mln zł  Budimex S.A. chce zaprojektować i zbudować obwodnicęAugustowa  (wariant przez  Raczki). We wtorek, 1 lutego 2011 rokukomisja przetargowa otworzyła koperty z  ofertami – wpłynęło ich8. Najkorzystniejszą  cenowo jest właśnie oferta Budimexu, znacznietańsza od kosztorysu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnice projekty drogowe podlaskie obwodnica augustowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019