Wyszukiwałeś:

obwodnice X

swietokrzyskie X

droga X

nr X

78 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnice swietokrzyskie droga nr 78

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Omijamy Kije

Została otwarta obwodnica miejscowości Kije, leżąca w ciągu drogi krajowejnr 78 na terenie województwa świętokrzyskiego. Roboty trwały od sierpnia2004 roku. Koszt inwestycji wyniósł ogółem 19,1 mln zł. Środkipochodziły z budżetu państwa.

 

Rozbudowa krajowej siódemki

W ciągu drogi krajowej nr 7 przybył nowy węzeł drogowo - kolejowy wraz zobwodnicą Skarżyska Kamiennej. Koszt budowy wyniósł 58 mln złotych izostał w całości pokryty ze środków budżetowych.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Powalczą o północną obwodnicę Jędrzejowa

Zainteresowanie firm i konsorcjów budową północnej obwodnicyJędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78 (woj. świętokrzyskie) jestolbrzymie. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowymzłożyło aż 28 firm i konsorcjów z całego świata (dla przykładu– budową odcinka drogi ekspresowej S-7 Skarżysko – granicawojewództwa świętokrzyskiego z Mazowszem zainteresowanych było 27 firmi konsorcjów). Rozpoczęcie prac planowane jest w drugiej połowie 2010.

 

110 milionów z UE na północną obwodnicę Jędrzejowa

Inwestycja – budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogikrajowej 78 otrzyma 110 mln złotych dofinansowania w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Obwodnicapółnocna Jędrzejowa będzie powiązana z wybudowaną w latach2003–2005 obwodnicą wschodnią w ciągu drogi ekspresowej S7. Pracepowinny zakończyć się w 2012 roku.

 

Podpisanie umowy na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa

W ciągu miesiąca powinny ruszyć pierwsze prace przy budowie drogi krajowej nr78 na odcinku północnej obwodnicy Jędrzejowa. Wykonawca – firmaBudimex, ma na realizację zadania półtora roku. Budowany odcinekbędzie miał 7,9 km długości. Będzie to droga dwujezdniowa, z dwoma pasamiruchu na każdej jezdni. Kontrakt ma wartość 185,8 mln zł.

 

Ponad miliard na krajówki w świętokrzyskim

Po raz pierwszy w historii kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad w jednym roku zakończone zostały trzy duże inwestycjedrogowe o łącznej wartości przekraczającej miliard złotych. W roku 2011oddane zostały do użytku dwa odcinki dróg ekspresowych S7Skarżysko-Kamienna - Występa i S74 Kielce -Cedzyna o łącznej długości 24km. Od lata kierowcy korzystają również z nowego mostu w Sandomierzu wciągu drogi krajowej 77.

 

Północna obwodnica Jędrzejowa czeka na otwarcie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad złożyła Wniosek ozezwolenie na użytkowanie północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78 został złożony w czwartek przez Generalną. Drogazostanie otwarta po wydaniu zezwolenia przez Wojewódzkiego InspektoraNadzoru Budowlanego. GDDKiA szacuje, że kierowcy powinni nią pojechać jeszczew grudniu.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

Obwodnica Mielca już przejezdna

17-kilometrowa obwodnica Mielca w ciągu drogi wojewódzkiej nr 985 jestjuż w całości przejezdna. To ostatni element liczącej niemal 120 km trasy,która połączyła województwa świętokrzyskie i podkarpackie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnice swietokrzyskie droga nr 78".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018