Wyszukiwałeś:

obwodnice X

wielkopolskie X

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnice wielkopolskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Wielkopolskie drogi 2005

Przeszło 10 procent z 1412 kilometrów dróg krajowych na terenie Wielkopolskipoddanych zostało w roku 2005 odnowom nawierzchni bądź zostało wybudowanychod podstaw.

 

Rok obwodnic

O trzy nowe obwodnice wzbogaciły się w 2005 roku drogi krajowe na terenieWielkopolski - otwarto 6,3-km obwodnicę Gniezna i 6-km obwodnicę Piły nastyku dróg krajowych 10 Szczecin-Bydgoszcz i 11 Bytom-Poznań-Koszalin.Obwodnica Ślesina, po licznych perypetiach, została wreszcie oddana doużytku.

 

Dodatkowe pieniądze na obwodnice

Za dodatkowe pieniądze unijne wojewoda wielkopolski zapowiedział budowętrzech obwodnic oraz modernizację koryta Noteci. Realizacja inwestycjiobjęłaby lata 2007-2013. Szacunkowa wartość inwestycji to około 700 mlnzłotych.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

Mimo, ze prace nad obwodnicą Gostynia (woj. wielkopolskie) trwają kilka latnadal nie wiadomo kiedy i gdzie powstanie. W centrum miasta przecinają siędwie ruchliwe trasy droga krajowa nr 12 oraz droga wojewódzka numer 434.Stąd bez ustaleń GDDKiA dla wytyczenia obejścia w ciągu DK 12 nie ma mowy okolejnym etapie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434.

 

Wielkopolska 2010: wielki plac budowy

Dziś w całej Polsce buduje się 250 km dróg ekspresowych, w tym 14 kmto kończąca się już przebudowa "jedenastki" z Poznania doKórnika. Tymczasem drogowcy w samej Wielkopolsce chcą ruszyć w latach2009-2010 z pracami nad 300 km dróg ekspresowych.

 

Nowe Skalmierzyce doczekały się obwodnicy

14 września 2009 r. otwarto obwodnicę miasta Nowe Skalmierzyce (woj.wielkopolskie). Inwestycja ułatwi Zycie mieszkańcom Nowych Skalmierzyc jak ikierowcom podróżującym na trasie Bydgoszcz – Katowice.

 

Ruch na ekspresowej obwodnicy Wyrzyska

16 grudnia 2009 r. otwarto  położoną w ciągu drogi ekspresowej S10obwodnicę Wyrzyska (woj. wielkopolskie). Oddana do ruchu obwodnica Wyrzyskarealizowana była od 15 lipca 2008 roku. Rezultatem inwestycji jest 7,8 kmodcinek obwodnicy o klasie drogi ekspresowej, z 2 węzłami dwupoziomowymiŁobżenica i Wyrzysk, 6 obiektami inżynierskimi w tym mostem na rzeceŁobżonce oraz pełny system dróg serwisowych o długości 10,9 km.

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Obwodnica Kleczewa juz na jesień

Rozpoczęły się prace przy budowie obwodnicy Kleczewa (woj. wielkopolskie).Prace potrwają do końca października 2011 roku. Wykonawcą jest Skanska.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnice wielkopolskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019