Wyszukiwałeś:

oceny

. Znaleziono 30394 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oceny

Spróbuj też wyszukać: oceny samochodów oceny honda civic dizel 1 7 opinie nissan x-trail

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30394 wszystkich):

Alfa Romeo 156: to jest TO co lubią prawdziwi meżczyżni.

4.75 jeżeli masz jakieś wątpliwości co domojej oceny, kup ten model i sam się przekonaj.

 

BMW Seria 3: Naprawdę warto kupić takie autko!

5 Miałem kilka modeli BMW, opis powyżejdotyczy obecnego mojego autka, również wszystkie oceny na 5 muszę przyznaćinnym modelom które miałem (E30, E34, E38) Następne będzie E39:) Pozdrawiam!

 

Opel Insignia: Cała prawda o Insigni

5 Jedni mówia ze cisno z tyłu i mało miejscanad głową hmm wiec po co kupywali sedana mogli kupic kombi wiecej mijesca nadgłową bo na ilość mijesca na nogi to sorry ale nie można zarzekać i neiuwieze w bzdury pisane i opowiadane ze komus mało miejsca...

 

Program likwidacji miejsc niebezpiecznych

W grudniu 2006 r. zakończył się pierwszy etap oceny decydujący o przyjęciuzadań zgłoszonych do III edycji Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych naDrogach. Ogółem zgłoszono 269 zadań obejmujących przebudowę miejscniebezpiecznych, w których w latach 2003-2005 doszło do 1.364wypadków i 7.604 kolizji.

 

Kolejne spotkanie w sprawie Augustowa

4 lutego bieżącego roku odbyło się trzecie spotkanie Okrągłego Stołu wsprawie budowy obwodnicy Augustowa na terenie Doliny Rospudy. Efektem obrad jestdecyzja o konieczności opracowania raportu oceny oddziaływania inwestycji naśrodowisko.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Drogowa dyrekcja bez dotacji

W marcu zakończony został konkurs, w którym o dofinansowanie, przedewszystkim miejskich obwodnic, walczyły miasta oraz Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad. Po zakończeniu konkursu i w trakcie ocenywniosków, resort infrastruktury podjął decyzję o odsunięciu GDDKiA odwalki o łącznie 300 mln euro wsparcia. Ponadto przyjęto zasadę, że jednomiasto może uzyskać dotację tylko na jedną inwestycję.

 

Opel Insignia: Raz Opel - Zawsze Opel

5 Przeczytalem wszystkie oceny tegosamochodu,moge tylko potwierdzic pozytywne oceny moich poprzednikow.Jesli chodzio negatywne to dziwie sie, ze ktos moze miec jakies zastrzezenia.W moim aucienic nie zgrzypi,biegi wchodza jak w maslo(reczna skrz.bie...

 

Wątek na forum: Tylko dwie gwiazdki Jeepa Compass

Witam, jestem przedstawicielem marki Jeep i chciałbym krótko wyjaśnić Państwu przyczyny uzyskania tylko 2 gwiazdek w teście Euro NCAP przez Jeepa Compassa. W roku 2012 Euro NCAP wprowadzi ł nowy schemat ogólnej klasyfikacji bezpieczeństwa pojazdów. Jedna z tych zmian dotyczy co najmniej dwukrotne...

 

Toyota uruchomiła w Polsce Dział Testów i Oceny Napędów Hybrydowych

Podstawowym zadaniem działu jest wykonywanie testów komponentówwykorzystywanych w elektrycznych przekładniach hybrydowych. Dzięki inwestycjio wartości 19 mln zł fabryka będzie mogła nawiązywać współpracę zpolskimi i europejskimi dostawcami części do napędów hybrydowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023