Wyszukiwałeś:

odrze

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odrze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Nowy most na Odrze?

Samorządowcy planują budowę nowego mostu na Odrze w okolicach Brzegu Dolnego.W ramach projektu miałaby powstać także droga łącząca autostradę A-4 zdrogą ekspresową S5. Docelowo inwestycja miałaby m.in. ułatwić komunikacjęmiędzy Brzegiem a Wrocławiem.

 

Powstanie nowy most na Odrze

Już w tym roku ma ruszyć budowa nowego mostu na Odrze w okolicach Ciechanowa.Obiekt powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 323 Radoszyce –Ciechanów. Inwestycja jest jednym z zadań Wieloletniego PlanuInwestycyjnego województwa dolnośląskiego.

 

Wkrótce budowa mostu na Odrze w Ciechanowie

Wkrótce powinna ruszyć budowa mostu na Odrze w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 (Radoszyce-Ciechanów woj. dolnośląskie).Most zapełni lukę na ponad 40 - kilometrowym odcinku Odry i pozwolizlikwidować istniejącą przeprawę promową, która uzależniona jest odpoziomu wód Odry i pory roku. Inwestycja wyniesie prawie 54,5 mln zł.

 

Wątek na forum: Wkrótce budowa mostu na Odrze w Ciechanowie

Na Odrze w Ciechanowie? Chyba kogoś porąbało.... ~Wiewiór

 

Most w Brzegu Dolnym – przetarg w toku

W poniedziałek (20 września) rozpoczął się przetarg na budowę mostu naOdrze w Brzegu Dolnym (woj. dolnośląskie) wraz z dojazdami. Wartość projektuwynosi 90 mln zł.

 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa mostu w Brzegu Dolnym

Inwestycja - Budowa mostu na rzece Odrze w miejscowości Brzeg Dolny wraz zdrogami dojazdowymi posiada już zezwolenie na realizację inwestycji. Decyzjęwydał  wojewoda dolnośląski. Budowa mostu pochłonie 90 mln zł i mabyć zakończona do końca 2013 roku. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze wtym roku.

 

Powstanie nowy most na Odrze w Brzegu Dolnym

Skanska zajmie sie budową mostu na Odrze w Brzegu Dolnym wraz z siedmiomakilometrami dróg dojazdowych do tej przeprawy. Prace wyniosą 138 mlnzł.

 

Planują jak połaczyć A4 z S5

Dolnośląscy drogowcy przymierzają się do połaczenia autostrady A4 z drogąekspresową S5. Planowane połączenie będzie nową drogą wojewódzkąstanowiącą część zachodnią odcinka Obwodnicy Aglomeracji Wrocław.Inwestycję podzielono na cztery odcinki, tak by niezależnie od siebierealizować prace. W ostatnim czasie w ramach I odcinka ruszyła budowa nowegomostu na Odrze w Brzegu Dolnym. Odcinki II, III, IV są na etapie wstępnychprac przedprojektowych, które mają być zakończone uzyskaniem decyzji ośrodowiskowych uwarunkowaniach.

 

Most na Odrze w Ciechanowie coraz bliżej

Most na Odrze w Ciechanowie (woj. dolnośląskie) coraz bliżej połączenia.Przeprawa, na tym etapie budowana z dwóch brzegów rzeki połączyje prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Dobra pogoda jak na razie sprzyjawykonawcy tej inwestrycji - firmie MOSTY ŁÓDŹ S. A. Planowany terminoddania mostu do użytku, to przełom sierpnia i września 2012 r. Kosztrobót budowlanych zgodnie z umową to około 55 mln złotych.

 

Obwodnica Aglomeracji Wrocławskiej połączy A4 z S5

Za kilka lat w okolicach aglomeracji wrocławskiej ma powstać nowa trasakierująca ruch bezpośrednio z autostrady A4 na drogę ekspresową S5 wkierunku Poznania. Nowa droga wojewódzka dodatkowo ułatwi komunikacjępomiędzy sąsiednimi miejscowościami leżacymi wokół stolicy DolnegoŚląska. Trasa będzie miała swój początek na dwóch węzłachautostrady A4 w Kostomłotach i Kątach Wrocławskich i ma liczyć ponad 70 km.W ramach inwestycji ruszyła już budowa nowego mostu na Odrze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019