Wyszukiwałeś:

odszkodowanie

. Znaleziono 193 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odszkodowanie

Spróbuj też wyszukać: volkswagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 193 wszystkich):

Odszkodowanie w 30 dni od zawiadomienia

Odszkodowanie powinno zostać wypłacone w ciągu 30 dni od zawiadomienia owypadku, a w przypadku rozwiązania umowy mamy prawo do zwrotu nadpłaconejskładki. To podstawowe prawa ubezpieczonych, o których zapominają...sami ubezpieczyciele, a o których po raz kolejny przypomina Prezes UOKiK.

 

Ubezpieczeniowe pułapki

Ubezpieczenie auta ma zapewniać ten komfort, że w razie jakiegokolwiekzdarzenia drogowego nie zostaniemy na lodzie. Są jednak takie przypadki, wktórych ubezpieczyciel może uchylać się od wypłaty odszkodowaniabądź pomniejszy należne nam świadczenie. I to w zgodzie z prawem. Dlatego zakażdym razem, należy dokładnie przestudiować umowę ubezpieczenia iwiedzieć, w jakich sytuacjach możemy dostać mniejsze odszkodowanie, a kiedynie otrzymamy go wcale.

 

Nie wiemy, co robić, gdy sprawca wypadku zbiegł

Jak pokazują badania, zaledwie dwóch na dziesięciu polskichkierowców wie, gdzie należy zwrócić się po odszkodowanie,jeśli sprawca wypadku zbiegł bądź był nieubezpieczony.

 

Odszkodowanie za dziury

Co roku w okresie zimowym kierowcy spotykają się z tym samym problemem. Pomrozach i obfitych opadach śniegu, a następnie po odwilży naszym oczomukazują się drogi w opłakanym stanie. Dziura na dziurze powoduje, że ouszkodzenie naszego auta nie trudno. Podpowiadamy dziś, za RzecznikiemUbezpieczonych, jak dochodzić swoich praw w takich sytuacjach.

 

Szybsze odszkodowanie ? kiedy i jak?

Uszkodzone auto w wyniku kolizji wiąże się z wieloma problemami, nawet jeślijesteśmy ubezpieczeni. W wielu sytuacjach kluczowa może okazać siękonieczność uzyskania szybkiego odszkodowania. A to na pokrycie kosztównaprawy, a to na sfinansowanie kupna nowego auta. Jak długo zatem trzebaczekać na wypłatę należnej sumy? I w jaki sposób możnapróbować skrócić ten okres?

 

Wątek na forum: Czy dostanę odszkodowanie?

Najwyższe odszkodowania.Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowania z OC sprawcy wypadku.Nie pobieramy opłat wstępnych. Byłeś:kierowcą,pasażerem pojazdu biorącego udział w wypadku,Potrącił Cię samochód:gdy poruszałeś się pieszo,na rowerze,skuterze,motorze.Twoje dziecko potrącił samochód.Kierow...

 

Sprawca wypadku nieznany - co z odszkodowaniem?

Drobne stłuczki, kolizje czy wreszcie najpoważniejsze w skutkach wypadkidrogowe zwykle powodują mniejsze lub większe uszkodzenia samochodu, a takżeobrażenia na ciele. Pół biedy, gdy znany jest ich sprawca. Co jednak wprzypadku, gdy winowajca nie jest znany? Czy mamy wówczas szanse naodszkodowanie?

 

Odszkodowanie, gdy sprawcą szkody jest cudzoziemiec

Do zdarzenia drogowego może dojść w przeróżnych, nie dających sięprzewidzieć sytuacjach, na które nie mamy często żadnego wpływu.Podobnie jak ze sprawcą szkody. Podpowiadamy, co należy czynić, gdy sprawcąwypadku lub kolizji drogowej był cudzoziemiec.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód - szybsze odszkodowanie, ale drożej

Od kwietnia pierwsze zakłady ubezpieczeniowe na terenie naszego kraju oferująsystem bezpośredniej likwidacji szkód. To dobra wiadomość dlakierowców, którzy szybciej będa otrzymywać odszkodowania.Możemy za to jednak więcej zapłacić.

 

Wątek na forum: Odszkodowanie za wypadek

Mam pytanie odnośnie odszkodowania. Dwa tygodnie temu miałem wypadek motocyklowy nie z mojej winy, sprawca ubezpieczony. Mam złamanie skośne kości przedramienia prawe i kości śródstopia (druty), uszkodzony nerw w prawej ręce - to wszystko trzeba leczyć operacyjnie. W tej chwili przechodzę rehabil...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020