Wyszukiwałeś:

oferty

. Znaleziono 2226 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oferty

Spróbuj też wyszukać: oferty dealerów hyundai matrix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2226 wszystkich):

Szczecin - mocna strona oferty dla Toyoty

Z zamiarem budowy zupełnie nowej fabryki w niemieckich nowych landach nosi sięjapoński koncern Toyota. Co ciekawe, okazuje się, że to Szczecin może staćsię najsilniejszym elementem kompleksowej oferty inwestycyjnej dla sąsiedniegolandu. Według uzyskanych przez niemieckich samorządowców informacji, wfabryce produkowane mają być samochody marki Lexus - brandu Toyoty dlaklientów z tzw. wyższej półki.

 

Nie będzie wyższej oferty dla Scanii

MAN, producent pojazdów użytkowych, nie zamierza podnosić oferty na wykupszwedzkiej marki Scania. Niemiecka firma w pokerowej grze o wykup pakietu akcjiScanii stawia coraz twardsze warunki.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Toruński most przez Wisłę - otwarto oferty

Otwarto oferty na generalnego wykonawcę nowego toruńskiego mostu przezWisłę. O kontrakt na budowę nowego toruńskiego mostu drogowego wraz zdrogami dojazdowymi stara się 9 wykonawców, a wśród nich znanefirmy z kraju i z całego świata. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu planujepodpisać umowę we wrześniu. Jest to jednak termin optymistyczny,zakładający brak odwołań i protestów.

 

Znamy ceny za kolejne odcinki S8

Otwarto oferty na budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S8Syców - Kępno i Kępno - Wieruszów.

 

Kolejne odcinki S8 - znane oferty

Otwarto oferty na budowę kolejnych etapów drogi ekspresowej S8 naodcinku Walichnowy – Złoczew.

 

Znamy oferty na budowę obwodnicy Nysy

Opolski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzedstawił oferty na realizację budowy obwodnicy Nysy w ciągu drógkrajowych nr 46 i 41. Do przetargu wystartowało 8 oferentów. Ofertyrozpoczynają się od ponad 307 mln zł do blisko 492 mln zł. Kosztorysinwestorski opiewał na kwotę 426 milionów złotych.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - są pierwsze oferty

GDDKiA otworzyło już oferty w przetargu na budowę pierwszego fragmentuPołudniowej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła Puławska do węzłaLubelska. Najtańsza wynosi 757,64 mln zł, a najdroższa - 1,24 mld zł przykosztorysie opiewającym na 1,77 mld zł.

 

Znamy oferty na S6 Nowogard - Płoty

Dziewięciu chętnych złożyło oferty na wybudowanie drogi ekspresowej S6 naodcinku Nowogard - Płoty. Najtańsza opiewa na kwotę 390,2 mln zł, zaśnajdroższa na 548 mln zł.

 

Są oferty na 5 kolejnych odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Bydgoski oddział GDDKiA otworzył oferty na pięć kolejnych fragmentówprzyszłej drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021