Wyszukiwałeś:

ograniczenia X

transportu X

ciezkiego X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ograniczenia transportu ciezkiego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wakacyjne ograniczenie ruchu w Niemczech

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia nastąpią ograniczenia transportuciężkiego w Niemczech.

 

Max 100km/h dla mniejszych samochodów dostawczych?

Przedstawiciele międzynarodowej organizacji Transpost & Environmentwyszli z zaskakująca propozycją - chcą, aby w całej Unii Europejskiejwprowadzono ograniczenie prędkości dla mniejszych samochodówtransportowych i dostawczych (do 3,5t). Zgodnie z ich pomysłem, maksymalnaprędkość tych pojazdów nie powinna przekraczać bariery 100km/h.

 

Majowe ograniczenia ruchu dla ciężarówek

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała kiedy wczasie zbliżającego się "długiego weekendu" i w maju nie będziemożna jeździć po polskich drogach ciężarówkami. Zakazy ruchu obejmąpojazdy i zespoły pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitejprzekraczającej 12 ton.

 

22 i 23 maja - ograniczenia ruchu dla ciężarówek

W najbliższy weekend - 22 i 23 maja - będą obowiązywały okresowe zakazyruchu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitejprzekraczającej 12 ton.

 

W cieniu upałów toczy się spór o drogi

Nie będzie zakazu poruszania się po drogach dla ciężarówek pomimowysokich temperatur. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad niewprowadzi zakazu poruszania się ciężarówek po drogach w upały, bo jaktwierdzą dziś jej przedstawiciele - nie jest to niezbędne. Kierowcy sąinnego zdania.

 

Wrocław kontra ciężarówki

Od poniedziałku 7 marca ciężarówki nie będą mogły wjeżdżać doWrocławia w godzinach szczytu i nocą. Już w weekend na rogatkach Wrocławiapojawią się znaki, które informować będą kierowców, że odponiedziałku pojazdy o masie powyżej 18 ton nie będą miały prawa wjechaćza rogatki miasta w godzinach komunikacyjnego szczytu, czyli między godz. 6 a 9oraz 13 a 19 oraz w nocy, między 22 a 4.

 

Zakaz, ale nie dla wszystkich

Jak informowalismy wcześniej, Wrocław wydał zakaz wjazdu pojazdówciężarowych o DMC powyżej 18 ton w określonych godzinach. Jednak magistratczęściowo wycofał się ze swojej decyzji. Od poniedziałku 7 marca doWrocławia nie będą mogły wjeżdżać tiry cięższe niż 18 ton, ale tylkote jadące tranzytem. Każdy, kto prowadzi budowę, firmę, czy ma listprzewozowy do Wrocławia, będzie mógł wjechać do miasta. Urzednicymiejscy poinformowali o tym na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ograniczenia transportu ciezkiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019