Wyszukiwałeś:

ogrzewanie X

postojowe X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ogrzewanie postojowe

Spróbuj też wyszukać: ogrzewanie postojowe v w T5 urchamianie ogrzewania postojowego ogrzewanie postojowe w vw sharan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Już nie zmarzniesz rano w aucie

Nikt z nas chyba nie lubi wsiadać zimą do nienagrzanego samochodu. Okazujesię jednak, że jest kilka opcji, które pozwolą ogrzać samochódzanim wsiądziemy do niego z samego ranka.

 

Poranne powinności kierowcy

Zima w tym roku zaatakowała jeszcze z końcem jesieni i, jak na razie, niezamierza odpuszczać. Opady śniegu nie tylko utrudniają samą jazdę, alepowodują, że znacznie wydłuża się czas porannego przygotowania auta dowyjazdu. Niestety, ale wielu kierowców bagatelizuje te czynności.

 

Ogrzewanie postojowe - ciepło i wygoda

Nigdy więcej skrobania szyb, nigdy więcej marznięcia w aucie. Prezentujemyrozwiązanie, które z porannych, zimowych katorg przy reanimacjisamochodu, uczyni bezstresowe chwile. Lek na te bolączki to ogrzewaniepostojowe, popularnie określane jako piec albo webasto, które od dawnastosowane jest w ciężarówkach, a coraz bardziej popularne jest także wautach osobowych.

 

Wątek na forum: Ogrzewanie postojowe - spalinowe wodne, powietrzne czy elektryczne?

Fajny artykuł... ja myślę nad kupnem tego ogrzewania elektrycznego... bo i tak codziennie parkuje pod domem a pod firmą mamy parking więc ewentualnie tez moge się podłączyć. Na webasto mnie niestety nie stać. ~JK

 

W Dieslach marzną dłużej

Odszranianie auta, zrzucanie kilogramów śniegu z samochodu zwłaszcza wtak siarczystym mrozie jaki panuje teraz w naszym kraju nie należy doprzyjemnych obowiązków. Zwłaszcza rano, kiedy spieszy się do pracyliczy się każda sekunda.

 

Wątek na forum: Ogrzewanie postojowe - ciepło i wygoda

teraz firmy "tuningowe" mają promocje, można już kupić za 800 a na pilota od tysiaka. gdybym miał osobówkę (tak jak wpisałem w danych) dawno zainstalowałbym centralne ogrzewanie :) icek_star

 

Wątek na forum: Mandaty zimową porą

a jeżeli mamy ogrzewanie postojowe to też nie możemy z niego korzystać i policja może nam wlepić mandat? Bo też wydobywają się z niego spaliny ~Jacoob8

 

Skoda Superb Combi - polska premiera

Na polski rynek, kilka miesięcy po premierze wersji liftback, wchodzi właśniedrugie wcielenie największego przedstawiciela gatunku. Nowa Skoda Superbznów podnosi poprzeczkę w segmencie kombi. I to nie tylko pod względemwielkości bagażnika.

 

Skoda z ogrzewaniem postojowym

Zima w tym sezonie jeszcze się nie rozkręciła na dobre, ale gdy temperaturyspadną poniżej zera, a rano będzie na nas czekać skrobanie szyb, wartopomyśleć o ogrzewaniu postojowym. Skoda oferuje w swoich modelach takierozwiązanie za dopłatą nie tylko w nowych modelach.

 

Mitsubishi z ogrzewaniem postojowym Webasto

Klienci polskich salonów Mitsubishi mogą zamawiać auta tej marki zsystemem ogrzewania postojowego firmy Webasto.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ogrzewanie postojowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019