Wyszukiwałeś:

olej X

napedowy X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej napedowy

Spróbuj też wyszukać: audi a4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wątek na forum: Olej napędowy najdroższy od ponad roku!

Dzisiaj : ON na stacji Bliska - 3,96 zł, a lipiec 2008 r Zakopane BP 4,99 zł. I po co ta panika? ~nn

 

Paliwa klasy premium

Podwyżki cen ropy pociągnęły za sobą podwyżki cen paliw. Mimo to, niebrakuje chętnych, którzy gotowi są zapłacić jeszcze więcej za paliwodobrej jakości. Paliwo premium.

 

Najczystszy olej napędowy na świecie

W sierpniu fińska spółka Neste Oil uruchomiła na terenie swojejrafinerii w Porvoo już drugą instalację do produkcji odnawialnego diesla.Przy jej budowie zastosowano innowacyjną technologię NExBTL pozwalającą naredukcję CO2 o 40-60% w całym cyklu życia produktu.

 

Olej napędowy najdroższy od ponad roku!

Przeciętna cena detaliczna oleju napędowego w Polsce przebiła 4 zł/l,osiągając poziom najwyższy od przełomu października i listopada 2008.Według ekspertów rynkowych jest jednak szansa, że niedługo cenypójdą w dół.

 

Dlaczego olej napędowy musi jeszcze zdrożeć?

Ministerstwo Finansów tłumaczy na swoich stronach internetowych,dlaczego od stycznia 2012 roku czeka nas podwyżka akcyzy na olej napędowy. Idlaczego nic nie jest w stanie w tej sprawie uczynić.

 

Wątek na forum: Przybywa oleju w silniku

Witam. Volvo V50 1.6 (2007r), przebieg 272tyś. Problem mój polega na tym, że przybywa mi oleju w silniku. Jak przedostaje sie olej napedowy do oleju silnikowego? Prosze o pomoc. rolekpl

 

Jakość paliw 2013: Uwaga na olej napędowy

Inspekcja handlowa, jak co roku, przyjrzała się jakości paliw na polskichstacjach paliwowych. Niecałe 4 proc. pobranych próbek nie spełniałowymaganych norm jakościowych. Choć łatwiej trafić na złej jakości olejnapędowy, to jednak ten rodzaj paliwa poprawił się w minionym roku. Natomiastpogorszyła się nieznacznie jakość benzyny i LPG.

 

Wątek na forum: Diesle w zimie mają gorzej

Panie autorze, douczyc sie a potem pisac. Co to za herezje! Olej napedowy nie zamarza w temp. ok. 20 st. C. Proces wytracenia parafiny to nie zamarzanie. Niech Pan doczyta na temat konstrukcji nowoczesnych diesli. Komora poczatkowa? Co to takiego? Jesli ma Pan na mysli komore wstepna to silniki...

 

Diesle w odwrocie, benzynowe auta górą

Z danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEAwynika, że już nie diesle, ale silniki benzynowe są najchętniej wybieraneprzy zakupie nowych aut osobowych w Europie Zachodniej.

 

Wątek na forum: ASX koło zapasowe

Mam nowego ASX-a na olej napędowy. Przejechałem dopiero 500 km, tak że jakiś specjalnych uwag nie mam. Wiadomo - nowy samochód musi iść, no i idzie. Jestem zadowolony. Ale mam pytanie: czy któryś z Was posiadaczy ASX-a kupował koło zapasowe i jak rozwiązał problem z jego ułożeniem w bagażniku? Kó...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "olej napedowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019