Wyszukiwałeś:

olej X

silnikowy X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej silnikowy

Spróbuj też wyszukać: olej silnikowy vw olej silnikowy pegot OLEJ

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Lotos wprowadza oleje dla CNG

LOTOS Oil wprowadził właśnie do oferty olej silnikowy przeznaczony doautobusów i samochodów ciężarowych zasilanych sprężonym gazemziemnym CNG. Zmieniające się ceny paliw oraz konieczność ochrony środowiskawymuszają szukanie alternatywnych źródeł napędu dla pojazdówużytkowych.

 

Nowy olej Castrol dla ciężarówek

Firma Castrol Lubricants wprowadziła do sprzedaży nowy olej silnikowyprzeznaczony dla najnowszych pojazdów ciężarowych, wyposażonych wsilniki Diesla spełniające normy EURO 4.

 

Częściej dolewamy, niż wymieniamy

W 2008 r. wielkość krajowego rynku olejów silnikowych dla aut osobowychosiągnęła 56 mln litrów. Polacy coraz częściej kupują olejesilnikowe na tzw. dolewki. Jednocześnie w ciągu ostatniego roku zmniejszyłasię liczba kierowców, którzy wymienili olej silnikowy.

 

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Olej silnikowy

Jest to olej o specjalnym przeznaczeniu, otrzymywany w procesie selektywnego oczyszczania. Wzbogacany jest dodatkami poprawiającymi właściwości smarujące tłoki silników spalinowych.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Jakie oleje najczęściej zalewamy?

Ponad 75 proc. kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy, aliderem rynku jest nadal Mobil, który zwiększył swoje udziały –wynika z raportu GIPA. Co istotne, rynek olejów silnikowych zmniejszyłsię w ostatnim roku do poziomu sprzed 2 lat.

 

Przed zimą sprawdź olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się znowu z wyjątkowo śnieżną i mroźnązimą. Teraz jest więc właściwy moment, aby dokładniej przyjrzeć sięstanowi oleju w silniku samochodu.

 

Ważniejsza jakość niż cena

Czterech na pięciu kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy,a najczęściej wybieraną marką był Mobil. Co ciekawe, i z czego należy sięcieszyć, jest fakt, że przy wyborze oleju silnikowego największą uwagęzwracamy nie na koszt zakupu, a odpowiednią jakość oleju, który madecydujący wpływ na kondycję naszego samochodu.

 

Zimą szczególnie kontroluj olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się ze śnieżną i mroźną zimą jeszczeprzed długi czas. To ważny czas, aby dokładniej przyjrzeć się stanowi olejuw silniku samochodu.

 

Płyny w aucie - nie tylko benzyna

Benzyna, olej silnikowy, no może jeszcze płyn do spryskiwaczy - o tychpłynach wie większość kierowców. Jednak w naszych pojazdach krążąjeszcze innego rodzaju płyny eksploatacyjne, niezwykle ważne dla poprawnegofunkcjonowania naszych czterech kółek. Co powinniśmy wiedzieć o tychpłynach, aby uniknąć awarii i dojechać do celu bez stresu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "olej silnikowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019