Wyszukiwałeś:

olej X

syntetyczny X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej syntetyczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Jak chronić turbodoładowany silnik?

Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy imałym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodącyproducenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeliwyposażonych w mniejsze silniki, ale z turbodoładowaniem.

 

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

Olejowy kod

Olej to jeden z najważniejszych płynów bez którego praca silnikanie może się odbywać. Kupno odpowiedniego oleju to zawsze sprawa mocnoproblematyczna, a na forach internetowych roi się od zapytań w stylu"Jaki olej wybrać?".

 

Olejowe "grupy krwi" samochodu

Wybór właściwego oleju silnikowego można w pewnym sensieporównać z odpowiednim doborem grupy krwi. Tak samo jak każdy organizmludzki do niezakłuconego funkcjonowania potrzebuje określonego zestawuantygenów, tak samo właściwa praca silnika wymaga stosowaniakonkretnego rodzaju środka smarującego. Bez niego wszystkie elementy metalowesilnika skazane byłyby na mocne tarcie, co w konsekwencji doprowadziłoby dojego dewastacji.

 

Przed zimą sprawdź olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się znowu z wyjątkowo śnieżną i mroźnązimą. Teraz jest więc właściwy moment, aby dokładniej przyjrzeć sięstanowi oleju w silniku samochodu.

 

Zimą szczególnie kontroluj olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się ze śnieżną i mroźną zimą jeszczeprzed długi czas. To ważny czas, aby dokładniej przyjrzeć się stanowi olejuw silniku samochodu.

 

Zimą kontroluj olej w silniku

Podczas niskich temperatur to głównie od dobrej jakości olejusilnikowego zależy czy motor poradzi sobie z nieprzyjemnymi urokami zimy.

 

Polacy stawiają na oleje syntetyczne

W przeciągu siedmiu ostatnich lat udział syntetycznych olejówsilnikowych stosowanych przez kierowców w naszym kraju wzrósł zjednej czwartej do niemalże połowy.

 

Wątek na forum: Qashqai 1.6, 2012- odgłosy, warczenia, klekoty

Drodzy forumowicze. Mam nowego Qashqai 1,6 benzyna. Niby wszystko w porządku, przebieg kilka tysięcy, ale są pewne wkurzające rzeczy: 1. W czasie jazdy z prędkością ok 85 km/h, na oponach Pirelli Scorpion zaczyna się warczenie, buczenie, coś jakby lot w samolocie śmigłowym. Bardzo mnie to irytuje...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "olej syntetyczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019