Wyszukiwałeś:

olej

. Znaleziono 1143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: olej

Spróbuj też wyszukać: olej silnikowy olej do skrzyni biegów wymiana oleju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1143 wszystkich):

Nowy olej Castrol dla ciężarówek

Firma Castrol Lubricants wprowadziła do sprzedaży nowy olej silnikowyprzeznaczony dla najnowszych pojazdów ciężarowych, wyposażonych wsilniki Diesla spełniające normy EURO 4.

 

Dlaczego znika olej?

To w silniku samochodowym bardzo duży problem. Jednostka potrzebuje go tak samojak człowiek powietrza. Wbrew pozorom każdy motor zużywa olej. Jeden więcej,drugi mniej. Zobaczmy co na to wpływa.

 

Olej silnikowy

Jest to olej o specjalnym przeznaczeniu, otrzymywany w procesie selektywnego oczyszczania. Wzbogacany jest dodatkami poprawiającymi właściwości smarujące tłoki silników spalinowych.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Olejowy kod

Olej to jeden z najważniejszych płynów bez którego praca silnikanie może się odbywać. Kupno odpowiedniego oleju to zawsze sprawa mocnoproblematyczna, a na forach internetowych roi się od zapytań w stylu"Jaki olej wybrać?".

 

Jakie oleje najczęściej zalewamy?

Ponad 75 proc. kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy, aliderem rynku jest nadal Mobil, który zwiększył swoje udziały –wynika z raportu GIPA. Co istotne, rynek olejów silnikowych zmniejszyłsię w ostatnim roku do poziomu sprzed 2 lat.

 

"Ulepszali" olej opałowy

Policjanci zatrzymali 7 osób, które uczestniczyły w procederzeprzerabiania paliwa. Mężczyźni stworzyli „laboratorium”, wktórym, używając metod chemicznych, odbarwiali olej opałowy isprzedawali go jako napędowy.

 

Olej goni benzynę

Choć średnie ceny na polskich stacjach benzynowych jeszcze tego nie wykazują,to jednak w wielu regionach Polski ziściły się już obawy wielukierowców - olej napędowy kosztuje tyle, co benzyna bezołowiowa.Warsztaty instalacji autogazowych przeżywają renesans, a wielukierowców diesli z niedowierzaniem spogląda na pylony...

 

Ważniejsza jakość niż cena

Czterech na pięciu kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy,a najczęściej wybieraną marką był Mobil. Co ciekawe, i z czego należy sięcieszyć, jest fakt, że przy wyborze oleju silnikowego największą uwagęzwracamy nie na koszt zakupu, a odpowiednią jakość oleju, który madecydujący wpływ na kondycję naszego samochodu.

 

Dlaczego olej napędowy musi jeszcze zdrożeć?

Ministerstwo Finansów tłumaczy na swoich stronach internetowych,dlaczego od stycznia 2012 roku czeka nas podwyżka akcyzy na olej napędowy. Idlaczego nic nie jest w stanie w tej sprawie uczynić.

 

Aut przybywa, jednak spada sprzedaż olejów

Mimo rosnącej liczby samochodów poruszających się po drogach naszegokraju, kurczy się rynek olejów silnikowych. Czy to znaczy, żeświadomość kierowców jest tak niska i rzadziej wymieniają oni silnikw swoich autach?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019