Wyszukiwałeś:

oleje X

castrol X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oleje castrol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Jakie oleje wybieramy?

Wciąż najchętniej wybieranymi olejami silnikowymi pozostają oleje markiMobil. Jednak w zależności od tego, gdzie nabywamy olej - czy w sklepie, wwarsztacie, w autoryzowanym serwisie, czy wreszcie na stacji paliw -różnią się nieco nasze preferencje.

 

Castrol: Polacy wiedzą najwięcej o serwisowaniu i olejach

Polscy menadżerowie i dyspozytorzy flot preferują osobisty nadzórjeśli chodzi o opiekowanie się ich pojazdami. Tak wynika z badańprzeprowadzonych przez Castrol, światowego lidera w dziedzinie smarów idostawcy środków smarujących. Badania pokazują, że 4 na 5 (83%)menadżerów polskich flot samemu zajmuje się konserwacjąpojazdów. Dla porównania w Szwecji robi to 24%, a w WielkiejBrytanii 36% z nich. Polska cieszy się również najwyższym stopniemwiedzy odnośnie smarowania silników i poziomów zużycia oleju.

 

Te oleje mają zrewolucjonizować rynek

Wyścig na najnowsze technologie w motoryzacji nie dotyczy tylko nowychsamochodów, opon czy różnych rozwiązań np. w kwestiibezpieczeństwa. Również producenci olejów prześcigają się wwymyślaniu nowinek, dzięki którym ich produkty mają być lepsze odkonkurencji.

 

Wątek na forum: Te oleje mają zrewolucjonizować rynek

Colkolwiek by nie zrobii to już zawsze bdzie Castrol czyli pięknie reklamowana masówa. Najlepsze oleje to Liqui Moly, Meguin, AMSoil. ~max

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Kibicuj z mojeauto.pl i marką Castrol

Naszych już nie ma, co nie oznacza, że nie mamy komu kibicować. Rozpoczęłasię właśnie faza ćwierćfinałowa piłkarskich Mistrzostw Europyrozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Dla osłody, po słabym występie naszychpiłkarzy, przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygraniasą gadżety związane właśnie z Euro 2012. Aby zostać szczęśliwcem, niewystarczy jednak tylko sama wiedza piłkarska...

 

70. Rajd Polski: 8 załóg w pucharze CET

Kolejna eliminacja Castrol EDGE Trophy odbędzie się na wymagających,szutrowych trasach Rajdu Polski, a stawka liczyć będzie aż osiemzałóg. Do akcji wraca bowiem Aron Domżała, a stawkę uzupełniLuksemburczyk Hugo Arellano.

 

Honda bliżej z Castrolem

Europejski oddział Hondy podpisał trzyletnią umowę o współpracy zfirmą Castrol, która będzie dostarczać rekomendowane środki smarne,oferując jednocześnie nową gamę wspólnie stworzonych produktówi oryginalnych olejów przeznaczonych do stosowania w silnikach Hondy.

 

Nowy olej Castrol dla Volkswagena

Firma Castrol wprowadza na rynek nowy olej 0W-20 z serii LongLife przeznaczonydla samochodów Grupy Volkswagen.

 

Wątek na forum: Kosmetyki, oleje, części

Witam,nnProwadzę sklep głównie z kosmetykami "Car Detailing". Ponadto w ofercie mamy oleje, płyny oraz części zamienne.nNiestety sklep nie posiada jeszcze swojego odpowiednika w internecie. W tej chwili posiadamy jedynie stronę na FB. Dlatego zamówienia musiałyby być składane przez FB, ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "oleje castrol".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019