Wyszukiwałeś:

opancerzony

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opancerzony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: Pierwsza Astra sedan z Gliwic

Ktoś zapomnial o Agili, która byla pierwszym modelem Opla produkowanym w Gliwickiej fabryce. Astra sedan to 4 model produkowany w Gliwicach:D ~kejpi

 

Jaguar: Opancerzony XJ

W ofercie sprzedaży pojawiła się opancerzona wersja modelu Jaguar seria XJSovereign. Jest to pierwsza 'twierdza na kołach', która została przygotowanaprzez angielskiego producenta.

 

Mercedes rezygnuje z brake-by-wire

Mercedes-Benz w przyszłym roku wycofa się ze stosowania nowoczesnejtechnologii by-wire w modelach klasy E i CLS. Komputerowe sterowanie pracąhamulców zbyt często sprawiało problemy.

 

Więcej klasy S

Na początku tygodnia koncern DaimlerChrysler poinformował o poszerzeniu ofertyswojej flagowej limuzyny. Mercedes klasa S znajdzie się teraz w sprzedażyjako: S320 i S600.

 

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

Pancerny supersamochód do holowania jachtów

Tego jeszcze nie było. Rosyjski producent dziwnych, ale luksusowychsamochodów, firma Dartz Promboron zaprezentowała właśnie model Nagel.Jest to opancerzony supersamochód przeznaczony... do holowania jachtu.

 

Iveco dla U.S. Marine

Iveco, spółka należąca do Grupy Fiat Industrial, wspólnie z BAESystems weźmie udział w przetargu na dostawę opancerzonychtransporterów pływających typu Marine Personnel Carrier (MPC) dlaprestiżowego klienta jakim jest amerykański Korpus Piechoty Morskiej (U.S.Marine).

 

Mercedes i opancerzona Klasa M

Do gamy specjalnych opancerzonych Mercedesów Guard dołącza Klasa M.Fani niemieckich SUVów, którzy obawiają się o swoje życiemogą podróżować bezpieczniej dzięki nowemu opancerzonej wersji SUVaze Stuttgartu.

 

Opancerzona limuzyna ze Stuttgartu

Niemcy po prezentacji hybrydy plug-in pokazują auto, które ochroniAngelę Merkel. Ten model Mercedesa został opancerzony wedługstandardów VR9.

 

Samochód opancerzony - konstrukcja i budowa

Ostatnio sporo mówi się o wypadku Prezydenta Dudy i samochodachopancerzonych. Czy faktycznie opony w takim pojeździe mogą pękać?Przyjrzyjmy się budowie aut, które są w stanie znieść dużo więcejniż samochody osobowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019