Wyszukiwałeś:

opel X

astra X

insignia X

opel X

gliwice X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opel astra insignia opel gliwice

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Mniej Astry i Vectry

Coraz większa konkurencja wśród modeli klasy średniej oraz wprowadzenie dosprzedaży kolejnej generacji Corsy to główne przesłanki za ograniczeniem wprzyszłym roku produkcji Astry oraz Vectry.

 

Nowa Astra z Ruesselsheim

Prezes GME Carl-Peter Forster zapowiedział, iż w zakładach w Ruesselsheimbędzie wytwarzana nowa generacja Opla Astry. Z kolei nowy Saab 9-3 będziewytwarzany w Trollhättan.

 

Nowy Opel Astra nieoficjalnie oficjalny

Niemieckie wydanie magazynu Auto Motor i Sport opublikowało pierwsze, oficjalnezdjęcia nadchodzącej generacji Opla Astry, która będzie produkowana wGliwicach.

 

Oto wnętrze nowej Astry!

Tak jak przewidywano wcześniej wygląd wnętrza nowego Opla Astra był w dużejmierze inspirowany modelem Insignia. Niemiecki koncern opublikował właśniepierwsze zdjęcia.

 

Będzie nowy "polski" model!

Opel potwierdził dziś, że planowany na 2013 rok nowy kabriolet markibazujący na Astrze, będzie produkowany w zakładach niemieckiego koncernu wGliwicach.

 

Opel pełną parą do przodu

Opel planuje wprowadzenie dodatkowych zmian w swoich zakładach w Gliwicach(Polska) oraz w Ellesmere Port (Wielka Brytania), aby sprostać wysokiemuzapotrzebowaniu na Astrę Sports Tourer oraz Astrę 5-drzwiową.

 

Opel ucieszy gliwicką fabrykę

Najnowsze informacje docierające do nas zza Odry mówią, że część produkcji Astry Opel może przenieść do gliwickiej fabryki. Informacje te zaprezentowała gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung.

 

Opel odświeżył gamę Astry

Oprócz pojawienie się w gamie modelowej Astry sedan, Opel poddałliftingowi pozostałe wersje swojego kompaktowego modelu.

 

Ople z Gliwic do Australii

Od przyszłego roku sprzedawane na rynku australijskim modele marki Holdenbędą tak naprawdę Oplami z innym znaczkiem. W ten sposób na Antypodytrafią między innymi Astry oraz Cascady, które są wystwarzane wGliwicach.

 

Wygodny fotele Opla z atestem

Opel już zlicza wyniki sprzedaży nowej Merivy oraz odświeżonej Insigni.Niemcy zwracają uwagą przy okazji podsumowań na zastosowane w tych modelachkomfortowe fotele z atestem AGR.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opel astra insignia opel gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018