Wyszukiwałeś:

opel X

corsa X

. Znaleziono 593 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opel corsa

Spróbuj też wyszukać: opel corsa c opel corsa d opel corsa b

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 593 wszystkich):

Europa: Dobry start Opla Corsa

Nowa generacja modelu Opel Corsa, która światową premierę obchodziła nalipcowym salonie samochodowym w Londynie według producenta odnotowała jużsporą popularność. W ciągu pierwszego miesiąca od momentu wprowadzenia autado sprzedaży w całej Europie złożono już 35 tys. zamówień na nowy produktniemieckiej marki.

 

Opel Corsa Van: OPC czy transporter?

Na salonie samochodowym w Paryżu Opel zaprezentuje kolejną wersję nadwoziowąnowej generacji modelu Corsa. Co prawda według informacji zawartych wterminarzu premier niemiecki producent prezentować będzie dostawczy konceptCorsy van jednak usportowiona sylwetka auta może być namiastką tego cooferować będzie wersja OPC.

 

Nowy Opel Corsa już nagrodzony

Choć na rynku dostępny jest dopiero od kilku dni, to Opel Corsa czwartejgeneracji zdobył już swoją pierwszą nagrodę - tytuł Samochodu Roku wDanii.

 

Opel Corsa - Autobest 2007

Opel Corsa został wyróżniony tytułem Autobest 2007, przyznawanym przezgrono dzienikarzy z 13 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Opel Corsa: Mały Corsarz

Mały Opel Corsa urósł dość znacznie, podobnie jak i całakonkurencja, i mógłby teraz z powodzeniem służyć nawet jako autorodzinne. Ale tylko co najwyżej wersja 5-drzwiowa. My testowaliśmytrzydrzwiową Corsę, której zdecydowanie bliżej do sportowej namiastkimałego miejskiego samochodu.

 

Czy warto kupić: Opel Corsa B (1993-2000)

Niemieckie auta brylują wśród ofert aut używanych, dlatego takiemodele jak Opel Corsa cieszą się ogromną popularnością u osób,które poszukują dla siebie samochodu z drugiej ręki. Szczególniedla mało wymagających, którzy oczekują od swoich czterechkółek przede wszystkim łatwej obsługi, niskich kosztóweksploatacyjnych i jak najwyższej niezawodności.

 

Czy warto kupić: Opel Corsa C (2000-2006)

Opel Corsa to samochód bardzo dobrze znany na naszym rynku. I to prawie30 lat. Wielu kierowców zaczynało swoją przygodę z czteromakółkami właśnie od tego modelu. Tym razem prezentujemy trzeciągenerację małego mieszczucha.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Nowy Opel Corsa z tytułem Autobest 2015

Ledwo zadebiutował na rynku, a już może się pochwalić zdobyciem jednej znajważniejszych nagród na Starym Kontynencie. Nowy Opel Corsa właśniezostał zwycięzcą konkursu Autobest 2015, wyprzedzając Hyundaia i20, SkodęFabię i Citroena C4 Cactusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opel corsa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022