Wyszukiwałeś:

opel X

przemysl X

motoryzacyjny X

katowicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

produkcja X

samochodow X

slaskie X

gliwice X

general X

motors X

astra X

astra X

iv X

gm X

opel X

gliwice X

praca X

motoryzacji X

. Znaleziono 4 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opel przemysl motoryzacyjny katowicka specjalna strefa ekonomiczna produkcja samochodow slaskie gliwice general motors astra astra iv gm opel gliwice praca w motoryzacji

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Ruszyła III zmiana w gliwickim Oplu – rośnie zatrudnienie

11 maja br. w gliwickim Oplu została uruchomiona praca w systemietrzyzmianowym. Jest to związane ze wzrostem liczby zamówień a coza  tym idzie  zwiększeniem produkcji modelu Astra IV. Modelprodukowany jest od listopada 2009 r. 

 

Opel Gliwice planuje dalszy wzrost produkcji

Gliwicka fabryka General Motors Manufacturing Poland planuje dalszyrozwój. W tym roku ma wzrosnąć produkcja i zatrudnienie.

 

Większa produkcja i zatrudnienie w gliwickim Oplu

W gliwickiej fabryce Opla do końca lipca zostanie przeprowadzone 8 dodatkowychzmian w związku z zwiększonym popytem na Opla Astrę. - To znak, że w naszzakład radzi sobie coraz lepiej. Jest to również zasługaSolidarności, która wywalczyła produkcje Astry IV w Gliwicachpodczas  negocjacji „Planu dla przyszłości Opla” -mówi Mariusz Król, szef związku Solidarność w General MotorsManufacturing Poland.

 

Opel Gliwice: zamiast zwolnień Chevrolety?

W najbliższym czasie nie będzie zwolnień pracowników General Motors wgliwickim  zakładzie koncernu - poinformował podczas spotkania zezwiązkami zawodowymi Karl Strecke, prezes GM Europe. Europejska Rada ZakładowaGM rozpoczyna walkę o uruchomienie produkcji Chevroletów w Europie.Fabryka w Gliwicach ma szanse na produkcję modelu Cruze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opel przemysl motoryzacyjny katowicka specjalna strefa ekonomiczna produkcja samochodow slaskie gliwice general motors astra astra iv gm opel gliwice praca w motoryzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018