Wyszukiwałeś:

opony X

Barum X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Barum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wiosna w serwisach Renault

Renault Polska postanowiło zadbać o swoich klientów. Po bardzo długimokresie zimowym firma proponuje serwis po atrakcyjnych cenach. Warto skorzystaćz tej okazji i sprawdzić czy nasz samochód jest w stanie zapewnić nampełne bezpieczeństwo.

 

Oszczędne opony Continental

Kilka dni temu ogłoszono wyniki wewnętrznych testów przeprowadzonychprzez Continental Truck Tyres Europe. Analizy porównawcze wykazały, żeopony firmy Continental mogą ustanawiać miernik niskich oporówtoczenia.

 

Nowy rozmiar opony – więcej korzyści dla transportowców

Nie wszystko, co jest przewożone na duże odległości, to bardzo ciężkieładunki. W dziale opon użytkowych firmy Continental po wieluszczegółowych badaniach i analizach - stwierdzono, że blisko 80 procentprzewozów towarowych nie wymaga stosowania opon o najwyższych indeksachnośności.

 

Jakie opony letnie warto wybrać? (185/65 R15 H)

Choć zima jeszcze nie odpuściła, to już powoli widać oznaki nadchodzącejwiosny. A to oznacza, że już wkrótce właścicieli samochodówczeka ponowna wymiana opon z zimowych na letnie. Jeśli stoisz przedkoniecznością nabycia nowego kompletu, to zanim wybierzesz konkretny model,sprawdź, który warto, a od którego musisz trzymać się z daleka.Oto wyniki testów opon o rozmiarze 185/65 R15 H przeprowadzonych przezADAC.

 

Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska

Continental Opony Polska została uhonorowana nagrodą TOP PLAYER 2010 zaopracowanie i wdrożenie wyszukiwarki opon ContiTireFinder rekomendującejwybór optymalnego ogumienia ciężarowego. Szybką i fachową pomocotrzymujemy po wprowadzeniu do wyszukiwarki niezbędnych informacji w rodzaju:segment działalności firmy, kategoria transportowa, przeznaczenie oraz typpojazdu.

 

Jakie zimówki najlepsze? (195/65 R15)

Choć tegoroczny początek jesieni bardziej przypominał lato niż większośćletnich dni tego roku, to jednak już powoli musimy patrzeć w przyszłość nazbliżającą się powoli zimę. Dla każdego kierowcy oznacza to wieleutrudnień, a także konieczność przyjrzenia się ogumieniu swojego auta.Jeśli stoisz przed koniecznością nabycia nowych zimówek, to poniższewyniki z pewnością mogą okazać się bardzo przydatne.

 

Opony niemarkowe coraz lepsze

W ubiegłym tygodniu, za pośrednictwem niemieckiego automobilklubu ADAC,przybliżyliśmy Wam wyniki testu nowych opon letnich na sezon 2012 dlasamochodów klasy SUV. Dziś kontynuujemy ten temat, jednak tym razemskupimy się na wyborze odpowiednich pneumatyków dla szeroko pojętejgrupy aut osobowych, do których mogą pasować gumy w popularnymrozmiarze 165/70 R14.

 

Pierwsze testy zimówek - sprawdź, które warto wybrać

Etykietowanie opon według norm Unii Europejskiej ma pomóc kierowcom wwyborze najbardziej wydajnych opon. Niestety na tych oznaczeniach napróżno szukać informacji na temat tego, jak dane ogumienie spisuje sięna ośnieżonych bądź pokrytych lodem drogach.

 

Oto najlepsze opony na zimę

Dobra przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni w zimowychmiesiącach może uratować życie. Niemiecki automobilklub ADAC, jak co roku,pokusił się o przeprowadzenie wnikliwych testów opon zimowych.Wśród tegorocznych nowości pojawiła się także opona z polskimrodowodem. Niestety z dość mizernym rezultatem.

 

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nieodłączny temat wymiany opon zimowych naletnie. Przy tej okazji warto sprawdzić jak prezentują się tegorocznenowości wśród pnematyków. Odpowiednie testy sprawnościoweprzeprowadził ostatnio niemiecki automobiklub ADAC, biorąc pod lupę opony dlasamochodów małych oraz klasy kompakt.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Barum".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019