Wyszukiwałeś:

opony X

Bridgestone X

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Bridgestone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Bridgestone rozwija bazę w Europie

Program inwestycyjny Bridgestone realizowany w Europie nieprzerwanie od 2005roku zakończył się sukcesem. Nowe fabryki, w tym dwie w Polsce orazEuropejskie Centrum Logistyczne w Czechach podniosły wydajność produkcji orazefektywność systemu zaopatrzenia.

 

Bridgestone Stargard oficjalnie otwarty

18 maja odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego zakładu produkcyjnegoBridgestone w Stargardzie Szczecińskim. To już piąta inwestycja koncernu wPolsce. Jej wartość wyniosła 200 milionów euro.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Bridgestone: nowe opony na oś kierowaną

Spółka Bridgestone Europe wprowadza do oferty dwie nowe opony dlasamochodów ciężarowych na oś kierowaną - R249 EVO i R297 EVO. Noweopony skonstruowano zakładając większe obciążenie przedniej osiciężarówek, które spowodowane będzie doposażeniempojazdów w nowe „czyste” technologie. Chodzi o technologieselektywnej redukcji katalitycznej (SCR - Selective Catalytic Reduction) irecyrkulacji gazów spalinowych (EGR - Exhaust Gas Recirculation), zgodniez wymaganiami przepisów emisyjnych Euro V i VI.

 

Bridgestone w Genewie

Targi motoryzacyjne w Genewie są miejscem nie tylko prezentacji najnowszychmodeli samochodów. Swoje nowości przedstawiają także m.in. producenciopon, w tym m.in. Bridgestone.

 

Bridgestone dla Volvo

Spółka Bridgestone Europe podpisała długofalową umowę z grupą Volvona dostawę opon w ramach wyposażenia oryginalnego dla ciężarówekVolvo i Renault montowanych w Europie.

 

Bandag: nowe bieżniki od Bridgestone

Bridgestone zaprezentował trzy nowe bieżniki Bandag, które odpowiadająoponom Bridgestone on/off-road klasy premium. Nowe wzory bieżnikówBandag dostępne są w wersji na oś napędową, na osie przyczep i naczep orazw wersji uniwersalnej. Dzięki nowym bieżnikom, floty intensywnieeksploatujące opony mają szansę na zmniejszenie kosztów ogumienia wfirmie.

 

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Nowe opony Bridgestone  do samochodów ciężarowych to większaładowność i oszczędność oraz mniejsza uciążliwość dla środowiska. To według producenta jedynie kilka zalet charakteryzujących opony,które firma wprowadza na rynek w sezonie letnim 2010.

 

Nowe opony klasy Premium

Bridgestone zaprezentował ostatnio swoje nowe opony, które mająwyróżniać się spełnieniem wszelakich dobrych cech, jakimi mawykazywać się dobre ogumienie.

 

Wymyśl, wydrukuj, jedź - nowe opony Bridgestone

Kilka dni temu informowaliśmy o nowatorskim patencie firmy Bridgestone, adotyczącym opracowywania opon, które nie wymagają pompowaniapowietrzem. Okazuje się jednak, że to nie jedyna technologia ze światapneumatyków, którą interesuje się ten koncern.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Bridgestone".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019