Wyszukiwałeś:

opony X

Continental X

. Znaleziono 156 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Continental

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 156 wszystkich):

Oszczędne opony Continental

Kilka dni temu ogłoszono wyniki wewnętrznych testów przeprowadzonychprzez Continental Truck Tyres Europe. Analizy porównawcze wykazały, żeopony firmy Continental mogą ustanawiać miernik niskich oporówtoczenia.

 

Dłuższe przebiegi na oponach Continental

O 22 procent dłuższe przebiegi przed wymianą – to najważniejszy wyniktestu porównawczego opon Continental, przeprowadzonego wewspółpracy z niezależną firmą autokarową.

 

Nowy rozmiar opony – więcej korzyści dla transportowców

Nie wszystko, co jest przewożone na duże odległości, to bardzo ciężkieładunki. W dziale opon użytkowych firmy Continental po wieluszczegółowych badaniach i analizach - stwierdzono, że blisko 80 procentprzewozów towarowych nie wymaga stosowania opon o najwyższych indeksachnośności.

 

Continental: Dwie nowe gamy opon

Continental stawia na bezpieczeństwo oraz ekonomię transportu drogowego.Koncern rozpoczyna produkcję dwóch nowych opon serii 2 Gamy R i L.Obydwa modele, przeznaczone są do transportu szosowego w ruchu regionalnym idługodystansowym, będące zupełnie nowymi konstrukcjami, wyposażone są wnowoczesne rozwiązania do codziennego użytku w trudnych warunkach.

 

Niemcy wybierają opony Continental

Jak wynika z podsumowania ankiety "Monitor opon 2009", przeprowadzonejwśród 4.000 członków niemieckiego automobilklubu ADAC, jeden naczterech ankietowanych, wybrałby do swojego auta opony marki Continental.

 

Continental będzie dostawcą Navistara

Continental od stycznia bieżącego roku będzie montował opony w pojazdachNavistar International Corporation. Opony do pojazdów ciężarowychbędą montowane jako standardowe wyposażenie wszystkich pojazdów markiInternational PayStar®, WorkStar® i DuraStar® przeznaczonych doeksploatacji w trudnych i średnich warunkach.

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Nowe opony Continental do pojazdów dostawczych

Nowe opony LSR1+ na oś kierowaną i LDR1+ na oś napędzaną to odpowiedźfirmy Continental na zróżnicowane wymagania stawiane ogumieniueksploatowanemu w transporcie regionalnym i międzyregionalnym. Ogumienie naobręcze o średnicy 17,5 cala przeznaczone do intensywnej eksploatacji wdystrybucji towarów sprawdza się zarówno w mieście, jak i wdalszych trasach na drogach krajowych i autostradach.

 

Opony Continental sięgają nieba ? i wyżej

O jakości opon Continental świadczy m.in. ich wszechstronne zastosowanie wobsłudze najbardziej nowatorskich projektów inżynierskich na świecie.Opony HSR wprawiają w ruch słynne londyńskie diabelskie koło - London Eye.Natomiast 72-kołowa samobieżna platforma startowa wykorzystywana przez NASAwyposażona została w opony HTR.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Continental".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021