Wyszukiwałeś:

opony X

Debica X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Debica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

Silna marka Dębica

Dębica, podobnie jak przed rokiem, znalazła się w czołówcenajsilniejszych polskich marek. Według ogłoszonego we wtorek rankingu"Rzeczpospolitej" i firmy konsultingowej Ernst&Young,oceniającego 180 przedsiębiorstw, Dębica jest 2. najbardziej pamiętanąprzez konsumentów marką.

 

Dębica ogranicza produkcję opon ciężarowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. ogranicza wielkość produkcji opon ciężarowychw I kwartale 2009 r. W związku z tym na wydziale produkcji opon ciężarowychwprowadzone zostało 14 dni postoju produkcyjnego w marcu 2009 r., co obniżywielkość produkcji opon ciężarowych w 2009 roku o 4,3% w stosunku dowcześniej planowanej na ten rok.

 

Dębica ma już 70 lat

Dokładnie 70 lat temu w Dębicy powstała Fabryka Gum Jezdnych, dziśfunkcjonująca pod nazwą Firma Oponiarska Dębica S.A. Po siedmiu dekadachrozwoju Dębica jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowychi ciężarowych. Zatrudnia ponad 2700 osób i jest jednym z największychpracodawców na Podkarpaciu.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Dębica ograniczy produkcję

Zarząd firmy oponiarskiej Dębica, podjął decyzję o ograniczeniuwielkości produkcji większości asortymentu produkowanych opon - w tym dosamochodów ciężarowych i dostawczych.

 

Nagrody dla FO Dębica

Producenta opon z Dębicy nagrodzono w kategorii „Transport, spedycja,logistyka, motoryzacja i pokrewne”. Wybór laureatówprzebiegał dwuetapowo. Spośród przedsiębiorstw, któreosiągnęły 200 mln złotych przychodu i w ostatnich 5 latach nie zanotowałystrat wyłoniono te, które średnio osiągały największy roczny zysk.Najlepsze z nich zostały ocenione pod kątem m.in. sukcesów w kraju,ekspansji zagranicznej oraz innowacyjności.

 

Dębica najcenniejszą marką oponiarską w Polsce

Dębica jest najsilniejszą i najbardziej znaną polską marką oponiarskąwedług najnowszego rankingu dziennika Rzeczpospolita najcenniejszych polskichmarek. Eksperci wycenili jej obecną wartość na niemal 80 mln zł.

 

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nieodłączny temat wymiany opon zimowych naletnie. Przy tej okazji warto sprawdzić jak prezentują się tegorocznenowości wśród pnematyków. Odpowiednie testy sprawnościoweprzeprowadził ostatnio niemiecki automobiklub ADAC, biorąc pod lupę opony dlasamochodów małych oraz klasy kompakt.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Debica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019