Wyszukiwałeś:

opony X

Goodride X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Goodride

Spróbuj też wyszukać: goodride

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Chińskie opony = Duże ryzyko

Już nie tylko na autach ale także na produkcji tanich opon skupia sięchińska branża motoryzacyjna. Niestety, jak pokazały wyniki testów,chińskie pneumatyki fatalnie spisują się w konfrontacji z europejskimiodpowiednikami.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Jakie opony letnie warto wybrać? (185/65 R15 H)

Choć zima jeszcze nie odpuściła, to już powoli widać oznaki nadchodzącejwiosny. A to oznacza, że już wkrótce właścicieli samochodówczeka ponowna wymiana opon z zimowych na letnie. Jeśli stoisz przedkoniecznością nabycia nowego kompletu, to zanim wybierzesz konkretny model,sprawdź, który warto, a od którego musisz trzymać się z daleka.Oto wyniki testów opon o rozmiarze 185/65 R15 H przeprowadzonych przezADAC.

 

Jakie opony na lato? (225/45 R17 W/Y)

Wczoraj przedstawiliśmy wyniki testów ADAC opon o rozmiarze 185/65 R15H. Dziś prezentujemy większe i pozwalające na szybszą jazdę opony orozmiarze 225/45 R17 z indeksem prędkości W lub Y, które pasująprzykładowo do takich modeli jak Ford Focus, Opel Astra, Volkswagen Golf, AudiA3 czy Mercedes klasa C.

 

Wątek na forum: Chińskie opony = Duże ryzyko

propaganda, pokażcie wszystkie wyniki, a nie tylko najgorsze... ~chńczyk

 

Wątek na forum: Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Dziwne??? A testach przeprowadzanych przez inne firmy czy motoserwisy prowadzą Goodyear UltraGrip 7+, no ale przecież Conti jest tak jak ADAC niemieckie. ~on

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Goodride".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019