Wyszukiwałeś:

opony X

Goodyear X

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Goodyear

Spróbuj też wyszukać: opony goodyear mikroprocesor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Ferrari z oponami Goodyear

Jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznego salonu w Paryżu była prezentacjanowego Ferrari F430, następcy modelu 360 Modena, który zostałwyposażony w wyjątkowe opony typu Runflat – Goodyear Eagle F1 EMT.

 

Rolls-Royce i Corvette z oponami Goodyear

Jeden z najbardziej luksusowych samochodów na świecie - Rolls-RoycePhantom oraz najnowszy sportowy model szóstej generacji - Corvette coupewraz z kabrioletem zostały wyposażone w opony Goodyear Eagle typu Runflat.

 

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Goodyear LHT II - nowe opony do naczep

Goodyear zaprezentował nową oponę do naczep wykorzystywanych w transporciedługodystansowym Marathon LHT II. Nowa opona łączy niskie opory toczenia zdobrą charakterystyką jazdy i krótką drogą hamowania na mokrejnawierzchni. Opona oprócz zmniejszenia zużycia paliwa pozwala także nazwiększenie ładowności przy dłuższej żywotności i niższym poziomiehałasu.

 

Nowa opona Goodyear

Goodyear wprowadza nową linię opon do naczep, z przeznaczeniem główniedo pojazdów używanych w sektorze przewozów regionalnych. LiniaRegional RHT II dopasowana jest przede wszystkim do obręczy o średnicy 22,5cala oraz oferuje dłuższe przebiegi i mniejsze opory toczenia wporównaniu z poprzedniczką – Goodyear Regional RHT. Przekładasię to na jeszcze niższe koszty na kilometr dla operatorów flottransportowych.

 

Goodyear rozszerza asortyment opon Omnitrac

Goodyear wprowadza 14 nowych modeli opon przeznaczonych do ciężarówekwielozadaniowych. Linia opon Goodyear Omnitrac MSS II i MSD II to produktystosowane najczęściej w pojazdach jeżdżących zarówno po drogach, jaki nawierzchniach nieutwardzonych – jak place budowy, wysypiska śmieci czykamieniołomy. Seria Omnitrac wykorzystuje w znacznej mierze technologięDuraseal, która zapobiega utracie powietrza nawet po przebiciu opony orazobejmuje teraz wszystkie najważniejsze rozmiary.

 

Goodyear Marathon docenione przez niezależnych ekspertów

Wprowadzona niedawno nowa europejska klasyfikacja opon – w ramachetykietowania opon w UE od 1 listopada br. – potwierdza, że oponyGoodyear Marathon LHS II + na oś sterującą, LHD II + na oś napędową orazLHT II do naczep to zestaw marzeń do pojazdów ciężarowych.

 

Goodyear Omnitrac - idealna dla flot

Nowa opona do naczep Goodyear – Omnitrac MST II – oferujekonsumentom lepsze osiągi we wszystkich kluczowych obszarach. Testyprzeprowadzone przez operatorów flot wykazały, że opona zapewniaprzebieg nawet do 15% dłuższy w porównaniu z poprzednim modelem i o 25%dłuższy gdy porównamy nową oponę z  konkurencyjną z segmentupremium. Opona MST II, wyposażona w technologię Omnitrac Max, uzupełniaofertę Goodyeara dla segmentu transportu mieszanego, obejmującą oponę MSS IIna oś sterującą i MSD II na oś napędową.

 

Goodyear FleetOnlineSolutions

Goodyear wprowadza system FleetOnlineSolutions Mobile Technical Evaluation (FOSMte) dla klientów użytkujących opony przemysłowe w Europie, na BliskimWschodzie i w Afryce. Internetowy system zarządzania oponami umożliwiawysyłanie raportów z inspekcji opon przy każdej wizycie, co dajeklientowi szybki wgląd w stan ogumienia użytkowanego przez daną flotę.System dostarcza również informacji o aktualnych kosztach, a co za tymidzie przyczynia się do usprawniania procesu zarządzania oponami.

 

Autobusy Sales-Lentz na oponach Goodyeara

Sales-Lentz, firma zarządzająca flotą autobusów i autokarów,zamówiła 22 nowe pojazdy wyposażone w ostatnio wprowadzone na rynekopony Goodyear Marathon Coach i Ultra Grip Coach. Ogumienie zostało wybranegłównie ze względu na długą żywotność, którą oponyzawdzięczają w dużej mierze innowacyjnej rzeźbie bieżnika modelu MarathonCoach. Przedsiębiorstwo Sales-Lentz uczestniczyło w testach nowych oponGoodyear Coach jeszcze przed ich rynkową premierą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Goodyear".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019