Wyszukiwałeś:

opony X

Matador X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Matador

Spróbuj też wyszukać: opinie opony matador opony matador 215 70 15 c opinie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Continental przejmuje Matadora

Firma Continental AG planuje zakup 51 procent udziałów w słowackiejfirmie Matador Group, zajmującej się m.in. produkcją opon dosamochodów osobowych i ciężarowych. Warunkiem sfinalizowania umowy jestjej zatwierdzenie przez organy antymonopolowe.

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Skoda Octavia: TAK POLECAM

4.5 oSOBIśCIE BARDZO JESTEM ZADOWOLONY Z KUPNATEGO MODELU .jEDYNY MANKAMENT TO ZBYT NISKIE ZAWIESZENIE I CZęSTE USZKODZENIAMISKI OLEJOWEJ Z TEGO POWODU .

 

Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska

Continental Opony Polska została uhonorowana nagrodą TOP PLAYER 2010 zaopracowanie i wdrożenie wyszukiwarki opon ContiTireFinder rekomendującejwybór optymalnego ogumienia ciężarowego. Szybką i fachową pomocotrzymujemy po wprowadzeniu do wyszukiwarki niezbędnych informacji w rodzaju:segment działalności firmy, kategoria transportowa, przeznaczenie oraz typpojazdu.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Pierwsze testy zimówek - sprawdź, które warto wybrać

Etykietowanie opon według norm Unii Europejskiej ma pomóc kierowcom wwyborze najbardziej wydajnych opon. Niestety na tych oznaczeniach napróżno szukać informacji na temat tego, jak dane ogumienie spisuje sięna ośnieżonych bądź pokrytych lodem drogach.

 

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Niemiecka organizacja ADAC znowu przychodzi z pomocą tym kierowcom,którzy stoją przed koniecznością zakupu nowych letnich opon. Wtegorocznym teście opon nie tylko dowiemy się o najlepszych i najgorszychmodelach, ale również, czy warto stawiać na tzw. opony ekologiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Matador".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019