Wyszukiwałeś:

opony X

Michelin X

. Znaleziono 187 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Michelin

Spróbuj też wyszukać: opony michelin-215 55R 17V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 187 wszystkich):

Branża transportowa nagradza Michelin

10.000 przedstawicieli branży transportowej z Wielkiej Brytanii i Niemiecprzyznało oponom Michelin w pierwszym półroczu 2009 roku trzyprestiżowe wyróżnienia: Motor Transport Award za innowacyjność wprodukcji opon ciężarowych, Best Tire Brand 2009 w głosowaniu 8.000niemieckich transportowców za jakość, niskie koszty i bezpieczeństwooraz Image Award 2009 od przedstawicieli 99 firm transportowych w Niemczech.

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Nowe opony zimowe Grupy Michelin

Potrzebom bezpieczeństwa i trwałości odpowiadają nowości GrupyMichelin na sezon zimowy 2009/2010 – opona Michelin Agilis Alpin dosamochodów dostawczych oraz opona BFGoodrich Winter Slalom KSIprzeznaczona do użytkowania głównie na śniegu i lodzie.

 

Michelin: bieżnik na gwarancji

Jako pierwsza firma oponiarska, Michelin wprowadza na polski rynek gwarancjębieżnikowania opon segmentu X Works. Opony te charakteryzuje wytrzymałość imobilność w zastosowaniu drogowym i pozadrogowym.

 

Nowe eko-opony Michelin

Michelin wprowadza do swojej oferty produktowej nowe, jeszcze bardziejenergooszczędne, wersje opon na bazie gam Michelin Energy Saver i MichelinPrimacy HP. Nowe opony, posiadające oznaczenie S1, dają samochodom wysokiewłaściwości jezdne, przy jednoczesnym zmniejszaniu oporów toczenia iograniczaniu ilości spalanego paliwa.

 

Nowe opony Michelin do sam. dostawczych

Konstruktorzy opony zimowej MICHELIN Agilis Alpin do samochodówdostawczych wykorzystali przy jej budowie zarówno cechy opon dosamochodów osobowych jak i zalety opon do samochodówciężarowych. Dzięki temu Agilis Alpin łączy takie cechy, jakbezpieczeństwo, wytrzymałość i oszczędność.

 

Michelin przedłuża gwarancję bieżnikowania

Michelin, jako pierwsza firma oponiarska, w 2010 roku wprowadził na polskirynek gwarancję bieżnikowania opon segmentu X Works. Z uwagi na dużezainteresowanie ofertą, w 2011 roku gwarancja bieżnikowania na opony Michelinz segmentu X Works zostaje przedłużona, czyli obejmuje również oponywyprodukowane w 2011 roku i oddane do bieżnikowania MICHELIN Remix przed 31grudnia 2013 roku. Nowością 2011 jest wprowadzenie takiej samej usługi winnym segmencie użytkowania, transporcie lokalnym i krajowym, na oponę wrozmiarze 385/65 R 22,5 XTE3.

 

Michelin - jedna gama na wszystkie osie

Michelin proponuje kompleksowe rozwiązanie dla firm transportowych –gamę opon na osie napędowa, prowadzącą i wleczoną. Dzieki zastosowaniunowatorskich technologii opony MICHELIN® ENERGY™ SAVERGREEN obniżajązużycie paliwa, a jednocześnie polepszają trakcję, zwiększają nośnośćoraz bezpieczeństwo.

 

Michelin X One MaxiTrailer - dla naczep

Michelin zaprezentował nową opone dla naczep X One MaxiTrailer. To oponastworzona z myślą o nowoczesnych przedsiębiorstwach transportowych. Dziękizastosowaniu zaawansowanych technologii i rozwiązań, właścicielepojazdów ciężarowych mogą polegać na osiągach, uniwersalności orazoszczędności wynikającej z dłuższego życia opony.

 

Michelin X® MultiWay™ 3D

Michelin X® MultiWay™ 3D - to nowa ciężarowa opona wielofunkcyjna.Można ją stosować na wszystkich rodzajach dróg i we wszystkichwarunkach pogodowych, co przynosi korzyści w postaci oszczędności czasu ipaliwa oraz zwiększonej niezawodności i bezpieczeństwa. Jest ona optymalnymrozwiązaniem dla przewoźników pracujących zwłaszcza w transporcieregionalnym i krajowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Michelin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018