Wyszukiwałeś:

opony X

Sava X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Sava

Spróbuj też wyszukać: opny zimowe do Seata Ibiza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Goodyear zainwestuje ponad 100 mln USD w Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. zwiększy produkcję opon do samochodów owysokich osiągach. Koncern The Goodyear Tire & Rubber Company ogłosił,że planuje zainwestować ponad 100 mln USD w rozwój produkcji opon dosamochodów o wysokich osiągach. Inwestycje zostaną zrealizowane wciągu najbliższych czterech lat.

 

Goodyear UrbanMax Municipal

UrbanMax to najnowszy członek rodziny innowacyjnych opon Goodyear,wykorzystujących technologię Max, opartą na najnowocześniejszychmateriałach, specjalnie opracowanej konstrukcji bieżnika oraz wytrzymałejosnowie, do zastosowań m.in. w autobusach miejskich, wozach strażackich czysamochodach oczyszczania miasta.

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Jakie opony na lato? (225/45 R17 W/Y)

Wczoraj przedstawiliśmy wyniki testów ADAC opon o rozmiarze 185/65 R15H. Dziś prezentujemy większe i pozwalające na szybszą jazdę opony orozmiarze 225/45 R17 z indeksem prędkości W lub Y, które pasująprzykładowo do takich modeli jak Ford Focus, Opel Astra, Volkswagen Golf, AudiA3 czy Mercedes klasa C.

 

Nowe zimówki na sezon 2010/2011

Producenci opon jak co roku przygotowali kilka nowości, które mogą naspotencjalnie zainteresować. Pierwsze śniegi już tuż, tuż, a zanim wserwisach oponiarskich zrobią się kilkusetmetrowe kolejki, warto za wczasuzainteresować się tematem.

 

Dębica najcenniejszą marką oponiarską w Polsce

Dębica jest najsilniejszą i najbardziej znaną polską marką oponiarskąwedług najnowszego rankingu dziennika Rzeczpospolita najcenniejszych polskichmarek. Eksperci wycenili jej obecną wartość na niemal 80 mln zł.

 

Jakie zimówki najlepsze? - cz.II (175/65 R14)

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych orozmiarze 195/65 R15. Dziś druga część tego testu, w którym niemieccyspecjaliści poddali sprawdzianowi zimówki, jakie na co dzień możnaznaleźć w najpopularniejszych modelach segmentu B. Wśródprzetestowanych opon znalazły się również tzw. uniwersalne. Zobaczwięc, kto ma rację w corocznym sporze, czy konieczne są opony zimowe, czymoże w zupełności wystarczy ogumienie wielosezonowe.

 

Opony letnie - które najlepsze dla klasy SUV?

Wiosna nadjeżdża z coraz szybszą prędkością na polskie drogi, a tooznacza, że w serwisach wulkanizacyjnych zacznie się wzmożony ruch,spowodowany wymianą opon z zimowych na letnie.

 

Goodyear Truck Racing ze światowym rekordem prędkości

Jochen Hahn z zespołu Castrol Team Hahn Racing jadący MAN-em na oponachGoodyeara jest liderem po siódmej rundzie Europejskich MistrzostwWyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA, które odbyły się wSmoleńsku w miniony weekend (28-29 lipca br.) Pierwszy sobotni wyścig wygrałAntonio Albacete z teamu Equipo Cepsa, zaś w drugim wyścigu zwyciężył ReneReinert – obaj za kierownicą MAN-ów. W niedzielę Jochen Hahnwygrał oba wyścigi. Kolejna runda serii odbędzie się w miejscowości Most wCzechach 1 i 2 września br., po tradycyjnej sierpniowej przerwie

 

Najlepsze i najgorsze opony na zimę wg ADAC

Szukasz ogumienia do swojego auta przed nadchodzącą zimą? Bezpieczeństwojest dla Ciebie najważniejsze i szukasz takich opon, które najlepiejsprawdzą się na ośnieżonej, oblodzonej, mokrej oraz suchej nawierzchni?Specjaliści z ADAC ponownie przetestowali kilkadziesiąt modeli opon wdwóch popularnych rozmiarach 175/65 R14 i 195/65 R15. Oto wyniki!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Sava".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019