Wyszukiwałeś:

opony X

Stomil X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Stomil

Spróbuj też wyszukać: opony wielosezonowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

10 lat Michelin w Polsce

Właśnie mija 10 lat od rozpoczęcia działalności koncernu Michelin w Polsce.Firma zatrudniła w Polsce już ponad 3 700 osób. Trwa realizacja kolejnychprojektów inwestycyjnych.

 

Bridgestone wybrał Polskę

Firma Bridgestone ogłosiła dziś, że europejska spółka koncernu-Bridgestone Europe NV/SA (BSEU) postanowiła wybudować fabrykę opon dosamochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim. Szacunkowawartość inwestycji na terenie kostrzyńsko-słubickiej SSE wyniesie około 200milionów euro.

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnoszą sukcesy po dziś dzień. Takimzakładem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Nieruchomości Stomilu na sprzedaż

Blisko 6 mln zł – tyle musi zapłacić potencjalny inwestora za prawowieczystego użytkowania dwóch nieruchomości należących do byłychgrudziądzkich Zakładów Przemysłu Gumowego Stomil S.A.

 

Poznański Stomil ma już 80 lat

Centralna Poznańska Fabryka Wyrobów Gumowych SA „POZGUM”,znana dzisiaj jako Stomil - Poznań S.A., ma już 80 lat. W związku z tymjubileuszem na terenie firmy w Poznaniu odbyły się uroczystości, wktórych wziął udział m.in. wojewoda wielkopolski.

 

Fiat 125p 1600 Monte Carlo

Historia startów Fiat 125p w Rajdzie Monte Carlo zaczęła się wstyczniu 1971 roku. Wcześniej udział aut z FSO w rajdach ograniczał się doimprez na terenie Polski i innych krajów bloku wschodniego.

 

Stomil Sanok szykuje sie do kupna spółki autmotive

Stomil Sanok złożył warunkową, wiążącą ofertę dotyczącą nabycia 100proc. akcji hiszpańskiej firmy Kaufil Sealing Technologies. Hiszpańska firmazajmuje się produkcją na potrzeby sektora automotive.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Stomil".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019