Wyszukiwałeś:

opony X

Yokohama X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony Yokohama

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Jakie opony na zimę (185/65 R15)?

Jeśli przed zbliżającym się sezonem zimowym poszukujesz nowego ogumienia doswojego auta, to poniższe wyniki mogą okazać się dla Ciebie niezwyklepomocne. Zobacz, które opony są najlepsze, które ewentualniemogą się nadać, a których wreszcie powinieneś się absolutniewystrzegać. Dziś opony o rozmiarze 185/65 R15.

 

Pomagamy wybrać najlepsze zimówki (225/45 R17)

Po wczorajszych wynikach testów 15-calowych zimówekprzeprowadzonych przez niemiecki automobilklub ADAC dziś przedstawiamyrezultaty uzyskane przez większe opony o rozmiarze 225/45 R17. Tak jak iwczoraj najbezpieczniejsze okazały się markowe opony z tzw. "wyższejpółki", zaś na największe ryzyko jesteśmy narażeni, jeślizdecydujemy się na opony z Chin.

 

Nowa opona Yokohamy dla SUVów

W marcu br. Yokohama wprowadza na polski rynek nową oponę premium –GEOLANDAR SUV – innowacyjny model przeznaczony do pojazdówsportowo-użytkowych.

 

Z tej opony wolniej schodzi powietrze

Zaprojektowana przez firmę Yokohama – producenta opon premium –ultracienka i lekka wkładka wewnętrzna Advanced Inner Liner zmniejsza utratępowietrza w oponie o ponad jedną trzecią. Tym samym poprawia takie jejparametry jak bezpieczeństwo, oszczędność paliwa czy żywotność.

 

Opony z pomarańczy

W japońskich laboratoriach Yokohamy odkryto nieocenione właściwości wyciągu olejku ze skórek tego owocu. Pozwalają one na zwiększeniestyku opony z nawierzchnią dając jej lepszą przyczepność, mniejszezużycie w trakcie użytkowania oraz gwarantując kierowcy większebezpieczeństwo jazdy.

 

Producent opon stworzył ekologiczne auto

Na co dzień produkują opony, tym razem postanowili jednak stworzyć pojazdsamochodowy. Japońska firma Yokohama zaprojektowała ekologiczne auto,wykorzystując nie tylko innowacyjne ogumienie ale szereg innychtechnologicznych nowości.

 

Yokohama i Kumho rozpoczynają współpracę

Yokohama Rubber Co. oraz koreański producent Kumho Tire Co. podpisały porozumienie o współpracy w segmencie opon wysokiej technologii.

 

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Niemiecka organizacja ADAC znowu przychodzi z pomocą tym kierowcom,którzy stoją przed koniecznością zakupu nowych letnich opon. Wtegorocznym teście opon nie tylko dowiemy się o najlepszych i najgorszychmodelach, ale również, czy warto stawiać na tzw. opony ekologiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony Yokohama".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019