Wyszukiwałeś:

opony X

autobusowe X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony autobusowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Goodyear UrbanMax Municipal

UrbanMax to najnowszy członek rodziny innowacyjnych opon Goodyear,wykorzystujących technologię Max, opartą na najnowocześniejszychmateriałach, specjalnie opracowanej konstrukcji bieżnika oraz wytrzymałejosnowie, do zastosowań m.in. w autobusach miejskich, wozach strażackich czysamochodach oczyszczania miasta.

 

Continental wkracza do Indii

Dział Opon do Pojazdów Użytkowych Continental AG zawarł umowę owspółpracy z firmą Modi, zapewniając sobie tym samym dostęp doindyjskiego rynku, na którym roczny popyt na opony do pojazdówużytkowych wynosi około 12 milionów sztuk. Analitycy szacują, że tensegment indyjskiego rynku będzie się rozwijał w tempie około siedmiu procentrocznie. Firma Modi będzie wytwarzać milion przeznaczonych dociężarówek opon diagonalnych pod marką Continental. Produkcja zostałauruchomiona na początku czerwca 2009 r.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

Michelin i Volvo rozszerzają współpracę

Michelin i Volvo podpisały kontrakt rozszerzający ich dotychczasową umowę.Inżynierowie Michelin i Volvo będą wspólnie pracować nad innowacjami,które znajdą zastosowanie w przyszłych energooszczędnych generacjachpojazdów Grupy Volvo.. Michelin jest głównym dostawcą opon dlaszwedzkiego producenta samochodów.

 

Zimowe premiery Continentala

Continental zaprezentował nowe modele opon zimowych HSW 2 COACH oraz HTW 2SCANDINAVIA zaprojektowanych specjalnie z myślą o autobusach i naczepach.Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowo opracowane opony zimowe HSW 2SCANDINAVIA na oś kierowaną oraz HDW 2 SCANDINAVIA na oś napędową.

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

Opony zimowe - wymóg i zdrowy rozsądek

Wyjeżdżając za granicę kierowcy powinni pamiętać, że zasady dotyczące wyposażenia autobusów i ciężarówek w opony zimowe nie sąjednakowe w całej Europie.

 

Goodyear Marathon ? Zielony Produkt

Opony do pojazdów ciężarowych Goodyear Marathon zdobyły prestiżowąnagrodę podczas odbywającego się w Luksemburgu Zielonego Szczytu Biznesu(Luxembourg Green Business Summit 2012). Linia opon Goodyear wyposażonych wtechnologię zmniejszającą zużycie paliwa (FuelSaving Technology) otrzymałanagrodę w kategorii ‘Zielony Produkt’ w uznaniu wkładu tych opon wograniczanie emisji CO2.

 

Continental SCANDINAVIA - pewne oparcie na zimę

Dzięki szerokiej gamie produktów przeznaczonych na wszystkie osieciągników siodłowych i naczep oraz do autobusów, Continentalmoże zaoferować wyjątkowy zestaw opon na zimę. Jest to szczególnieistotne ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy ipasażerom oraz obowiązek stosowania opon zimowych w samochodach ciężarowychwprowadzony na terytorium wielu europejskich państw. Niektóre z nichwymagają także, by bieżnik miał głębokość nie mniejszą niż 6milimetrów. Za naruszenie przepisów dotyczących opon zimowychgrozi mandat w wysokości do 5 tysięcy euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony autobusowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019