Wyszukiwałeś:

opony X

ciezarowe X

. Znaleziono 103 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony ciezarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 103 wszystkich):

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - AmarantoFH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomdługich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestna oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Bridgestone: nowe opony na oś kierowaną

Spółka Bridgestone Europe wprowadza do oferty dwie nowe opony dlasamochodów ciężarowych na oś kierowaną - R249 EVO i R297 EVO. Noweopony skonstruowano zakładając większe obciążenie przedniej osiciężarówek, które spowodowane będzie doposażeniempojazdów w nowe „czyste” technologie. Chodzi o technologieselektywnej redukcji katalitycznej (SCR - Selective Catalytic Reduction) irecyrkulacji gazów spalinowych (EGR - Exhaust Gas Recirculation), zgodniez wymaganiami przepisów emisyjnych Euro V i VI.

 

Opony ciężarowe Grupy Goodyear na rok 2010

Grupa Goodyear co roku poszerza swoją ofertę opon ciężarowych.  W 2010r. gama ogumienia ciężarowego to osiem zaawansowanych technologicznie iekologicznych propozycji marki Goodyear i Dunlop.

 

Bieżnikowana Bridgestone Ecopia

Bridgestone zaprezentował swoje pierwsze opony bieżnikowane M749 Ecopia dlasamochodów ciężarowych. Wzór bieżnika zaprojektowano z myśląo eksploatacji autostradowej. Opony Ecopia dostępne są od stycznia 2011 roku weuropejskiej sieci dealerskiej Bandag.

 

Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska

Continental Opony Polska została uhonorowana nagrodą TOP PLAYER 2010 zaopracowanie i wdrożenie wyszukiwarki opon ContiTireFinder rekomendującejwybór optymalnego ogumienia ciężarowego. Szybką i fachową pomocotrzymujemy po wprowadzeniu do wyszukiwarki niezbędnych informacji w rodzaju:segment działalności firmy, kategoria transportowa, przeznaczenie oraz typpojazdu.

 

Nowe opony Continental do pojazdów dostawczych

Nowe opony LSR1+ na oś kierowaną i LDR1+ na oś napędzaną to odpowiedźfirmy Continental na zróżnicowane wymagania stawiane ogumieniueksploatowanemu w transporcie regionalnym i międzyregionalnym. Ogumienie naobręcze o średnicy 17,5 cala przeznaczone do intensywnej eksploatacji wdystrybucji towarów sprawdza się zarówno w mieście, jak i wdalszych trasach na drogach krajowych i autostradach.

 

HSL2+ i HDL2+ nowe opony Continentala

Komercyjny sukces, jaki odniosły dalekobieżne opony ciężarowe drugiejgeneracji skłonił koncern Continental do rozwoju tej linii produktów.Najnowsze bieżniki HSL2+ i HDL2+ charakteryzują się dłuższymi przebiegamioraz, dzięki nowym mikronacięciom w rowkach, zoptymalizowanymiwłaściwościami jezdnymi.

 

Opony Continental sięgają nieba ? i wyżej

O jakości opon Continental świadczy m.in. ich wszechstronne zastosowanie wobsłudze najbardziej nowatorskich projektów inżynierskich na świecie.Opony HSR wprawiają w ruch słynne londyńskie diabelskie koło - London Eye.Natomiast 72-kołowa samobieżna platforma startowa wykorzystywana przez NASAwyposażona została w opony HTR.

 

Ciężarówki mają być bardziej przyjazne dla środowiska

Ekologia w motoryzacji zatacza coraz większe kręgi. Unia Europejskaprzedstawia swoje propozycje zmian w przepisach o pojazdach ciężarowych.Sugestie dotyczące m.in. określenia wymiarów pojazdów zewzględu na ochronę środowiska i bezpieczeństwo popiera m.in. GoodyearDunlop, który dodatkowo zwraca uwagę na dużą rolę, jaką będąodgrywać w tym procesie opony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019